CHAPEAU ROUGE

MENU

Interpret

ZELAZOWA (US)


Kategorie: Bands
Styly: alternative rock

ZELAZOWA Short Biography


ZELEZOWA je formace vzniklá v roce 2001 ve Philadelphii. Svoji hudbu označují za mix dynamického a intenzivního alternativního rocku plného syrově punkové energie. To celé je zastřešeno nezaměnitelnými vokálními linkami a provokativními texty.


Od počátku roku 2006 odehrála Zelazowa více než 400 koncertů v 11 zemích světa. V roli headlinera vystupovala například v legendárním CBGB’s v New Yorku a předskakovala kapelám jako The Queers, Year Long Disaster nebo Complex bubeníka Jimmyho Chamberlina ze Smashing Pumkins. Rok 2008 je pro tyto “Do It Yourself“ šampiony ve znamení pokračování jejich nekonečného turné, na kterém již po druhé v kariéře zavítají do Evropy. Po úspěšném debutu “Rest Easy“ z roku 2005 a následujícím EP “Polymorph“ se v průběhu tohoto roku můžeme těšit na novou a fanoušky netrpělivě očekávanou nahrávku.


Více o kapele se můžete dozvědět na www.zelazowa.com nebo www.myspace.com/zelazowa.Formed in Philadelphia in 2001, ZELAZOWA’s blend of intense and dynamic alternative rock fuses raw, punk-laden energy with towering vocal lines and provocative lyrics.
Since the beginning of 2006, ZELAZOWA has performed over 400 shows internationally in eleven different countries, including headlining slots at the legendary CBGB’s in New York City, and opening slots for Jimmy Chamberlin Complex (Smashing Pumpkins), The Queers, and Year Long Disaster. Like their ever-restless tour schedule, 2008 presents exciting new projects and plans for these “Do It Yourself” champions. Following the successes of their 2005 debut “Rest Easy” and follow up EP “Polymorph,” the New Year will not only bring a return to Europe, but also see the release of their highly anticipated sophomore record.


Visit www.zelazowa.com or www.myspace.com/zelazowa for up to date news, tour dates, and information.Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO