CHAPEAU ROUGE

MENU

Report

Pátek 16.3.2012 - Finále 48 Hour Film Project

Akce: 29.10.2011 48 HOUR FILM PROJECT Final Party


Vzpomínáte si ještě na ojedinělou akci 48 Hour Film Project, jejíž afterparty se konala v říjnu 2011 v klubu Chapeau rouge? Nuže, finále už mají účastníci za sebou, a podívali se až do Nového Mexika! Jak to viděli a zdokumentovali sami organizátoři se můžete dočíst níže...


"Zrovna jsme se vrátili z Filmapaloozy v Taosu, Novém Mexiku – finální mezinárodní akce celého 48 Hour Film Projectu. Bylo to úžasné finále, kde všichni zažili spoustu legrace, potkali se s producenty a filmaři z celého světa, co byli nadšeni z našeho vítězného pražského snímku a spousta z nich šla Robinovi Kvapilovi a jeho snímku „No Country for Young men" pogratulovat.
Finále příštího ročníku festivalu bude v Los Angeles. Je skvělé, že budeme moci ukázat nejlepší pražský film ve skutečném hlavním městě filmového průmyslu.

V plánování letošního ročníku festivalu jsme již významně postoupili. Jelikož byl festival minulý rok tak úspěšný, tak jsme se rozhodli rozšířit záběr celého festivalu, a to o výukové panely/workshopy, které se budou konat v jeho rámci. Myslíme si, že to přiláká mnoho tvůrců filmařů a dalších zájemců o to, dozvědět se více o nových technologiích a filmu přímo od profesionálů. Abychom v tom byli úspěšní, tak jsme se dali dohromady s těmito partnery - - FAMU, Prague Film School, Panavision a Panalux, Česka Filmová Komise , Nova Cinema a tisková agentura Mediafax."

Nenechte si ujít všechny novinky na festivalovém webu: http://praha48film.com/
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO