CHAPEAU ROUGE

MENU

Report

Pátek 15.1.2010 - Joker's Night 9.1. (report+fotky)

JOKER’S NIGHT 9.1.2010


(více foto na http://witegp22.rajce.idnes.cz/Adam_Vopicka%2C_The_Slots%2C_Joker_s_Face_Chapeau/#album)

V sobotu 9.1. opět ovládla undergroundovou stage další JOKER’S NIGHT – seriálový event pořádaný jednou za dva měsíce představující průřez současnou rockovu klubovou scénou. I přes sněhové nadělení v podobě 50 cm vrstvy sněhu, která pokryla první lednový víkend Prahu, začali velmi rychle již před osou hodinou undergroundovou stage zaplňovat první zmrzlí příchozí. Není se jejich odhodlání čemu divit, jednalo se o totiž velice specielní JOKER’S NIGHT. Pozornost na sebe vztáhla především výběrem vystupujících a také i speciálností jejich vystoupení – večer nabídl velice specielního special guesta, dále křest debutového EP a exklusivní poslední vystoupení kapely před plánovanou pauzou.

Jako první před již v 9 hodin naplněným sálem lidí šťastných z tepla a suché podlahy přivítal JOKER’S SPECIAL GUEST na svůj věk již s velmi známým jménem Adam Piaf Vopička z pražského úspěšného uskupení Fake Tapes. Rozhodl se podpořit tento event, který je průřezem současnou rockovou scénou, svým akustickým sólovým vstoupením. Již během prvních písní své fanoušky i ostatní příchozí přesvědčil, že jejich vydání se tento večer do Chapeau Rouge bylo správné rozhodnutí. Adam si během svého 40ti minutového setu evidentně všechny získal a dokázal pro ostatní kapely připravit vynikající atmosféru. Jeho přítomnost dodala večeru specielní nádech a podpořila tvář eventu JOKER’S NIGHT, současně spolu s kvalitou a upřímností jeho sólového vystoupení.

 Nedlouho po půl desáté ovládli pódium pražští The Slots jako zástupce sekce JOKER’S PICK, kteří se tímo vystopením rozhodli dočasně rozloučit se svými fanoušky a na čas si jako kapela dát pauzu. Jak bylo zřejmé do svých songů a do svého celého vystoupení dali naprosto vše. Energie a prožití sálalo z každého songu, který jeden po druhém čím dál tím více vybuzovalo publikum a následující potlesky se stále prodlužovaly, jakoby publikum chtělo dát najevo, že s plánovnou pauzou se jen těžko vyrovná a doufá, že pokud opradu nastane, tak bude co nejkratší.

Jako další se na řadu těsně před 11 hodinou dostala nadějná mladá začínající kapela Joker‘s face vystupující jako představitel sekce JOKER’S DRAFT - dostala tedy svou šanci v rámci tohoto eventu se jako začínající kapela představit a rozšířit si svou základnu fanoušků. Při příležitosti tohoto vystoupení se svůj skoro hodinový set plný poctivého rock’n’rollu rozhodli proložit křtem svého nedávno vydaného EP. Křtícím se stal jejich kamarád a fanoušek Vojták, který je poté doprovodil na kytaru při jednom ze songů z křtěného alba. Joker’s face svým vystoupením všem zcela jistě dokázali, že mají potenciál, dokáží bavit, zaujmout a jistě o nich v budoucnu bude na naší klubové rockové scéně slyšet.

V programu tohoto večera měli podle plánu vystoupit v sekci Joker’s draft také Bo’s’n’beasts, z důvodu nemoci jednoho z členů však nemohli svůj koncert uskutečnit.

Komu je již event JOKER’S NIGHT známý rozhodně tušil, že jej čeká neopakovatelný hudební zážitek o několika chodech a tento večer jistě ještě předčil jeho očekávání.

Dalším večerem, kdy JOKER’S NIGHT opět představí to nejlepší ze současné rockové scény v Chapeau Rouge bude 8.3.2010 nadšenci rock’n’rollu by si toto pokračování rozhodně neměli nechat ujít a měli by přijít se přesvědčit, že současná rocková scéna toho hodně co nabídnout.

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO