CHAPEAU ROUGE

MENU

Live Underground 22.9.2023

Korine (us) + M!R!M (it) + Phosgene Girls - Live Concert

Datum akce:
22.9.2023

Patro:
Live Underground

DJs & Bands:
Korine (us) (synthpop)
 
M!R!M (it) (synthpop)
 
Phosgene Girls (electronica)

Vedle řady zavedených synthpopových umělců se na scéně objevují i formace, které se snaží tradiční sound posunovat dál. Jedním z nejvýraznějších jmen současné synth scény je americká dvojka Korine, která v pátek 22. září 2023 premiérově zahraje v Praze.

Morgy Ramone a Trey Frey vzbudili v roce 2018 zasloužený zájem svou albovou prvotinou "New Arrangements", aby pak o dva roky později odpálili časovanou bombu s deskou "The Night We Raise". Nakažlivě optimistické synthpopové nálady protkané new wave, punkem i současným popem uhranuly posluchače jak v temné komunitě, tak i mimo ni. To už jejich věhlas zdaleka přesahoval hranice rodné Philadelphie a první evropské koncerty, které kapela absolvovala v loňském roce, se setkaly s nadšenými reakcemi (ostatně, posoudit to můžete i z našeho reportu z WGT). Korine ovšem nehodlají usnout na vavřínech, o čemž svědčí letošní albová novinka "Tear".
 

Kapela se na podzim letošního roku vrátí do Evropy a jednou z plánovaných zastávek bude i Praha. Naživo si je můžete přijít vychutnat v pátek 22. září 2023 do klubu Chapeau Rouge.

Speciálním hostem koncertu bude potom zavedená přeloučská formace Phosgene Girls. Kapela aktuálně vystupuje ve trojici a v Praze se objeví po delší době.
 

Vstupenky zakoupíte v předprodeji u GoOut.cz za cenu 390 Kč (+ poplatky sítě), na místě potom vstupné bude činit 500 Kč. Jste srdečně zváni! 

INTERPRETI

M!R!M (it)

Styly: synthpop, darkwave


Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO