CHAPEAU ROUGE

MENU

Live Underground 1.7.2014

SPIN

Datum akce:
1.7.2014

Patro:
Live Underground

DJs & Bands:
DJ Nikka 77
 
Anna Myschkin (techno)


INTERPRETI

DJ Nikka 77

Styly: deep house, downtempo

NIKA 77 je z Prahy a DJingu se věnuje od roku 1997 a patří mezi přední české DJs. Představila se už ve většině nejznámějších klubů v Čechách i na Slovensku, vystupovala v Anglii, Maďarsku, Německu, Rusku, Polsku, Belgii, Chorvatsku, Srbsku, Bosně. Její sety jste mohli slyšet v různých rádiových a televizních programech o taneční hudbě.
V Praze je residentkou akce Connect Yourself (Radost FX, Roxy) pořádanou největším českým serverem o taneční hudbě v České republice, www.techno.cz, pod jehož hlavičkou vystupuje.
V Česku supportovala mnoha osobnostem elektronické scény jako například Steve Stoll, Luke Slater, Dave Angel, Female a další.
Slyšet od ní můžete převážně techno, ale příležitostně hrává experimentální až ambientní elektroniku. V současné době se věnuje studiové práci. Doposud vydala několik věcí na českém labelu TechEx 2 a 3 , Fylo a momentálně pracuje na vlastním labelu.
www.myspace.com/veronika77

Anna Myschkin

Styly: techno

Djingem se zabývá od roku 2011. Vystudovala herectví, živí se také zpěvem a moderováním. Začala hrát v pražském proslulém o2baru na klasických vinylech. Má slabost pro BPitch Control, Apparata, Berlín a všechny tyhle německé záležitosti. Přesto není hipsterka, ač na druhou stranu ji hipsteři vůbec nevadí. Osciluje mezi deepem, minimalem, technem, electronicou a indie.
V současné době se věnuje přípravě svého hudebního EP, které nebude úplně taneční.

www.mixcloud.com/annamyschkin/

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO