CHAPEAU ROUGE

MENU

Live Underground 21.6.2024

NOISE AGAINST VIOLENCE - Live Concert

Datum akce:
21.6.2024

Patro:
Live Underground

DJs & Bands:
An Accident (punk)
 
Matter Tua (punk)
 
Hoodermaniax (crossover)
 
Yomama (rock)
 
DJ Camarōn
 
 
Vera X, DJ Stessie Tfgn

Benefiční akce mají v Chapeau Rouge své nezastupitelné místo a letos v létě tomu nebude jinak. 21.6. totiž proběhne benefiční koncert pro organizaci ProFem. Ta už 30 let pomáhá obětem domácího a sexuálního násilí. Letos plánují otevřít velice potřebný krizový byt pro přeživší domácího a sexuálního násilí. A to samozřejmě něco stojí, proto veškerý výtěžek z akce půjde na podporu ProFem.

V rámci akce se můžete těšit na punkové An Accident a Matter Tua, crossoverové Hoodermaniax nebo rock v podání skupiny Yomama. Nebudou chybět ani DJs, tentokrát zástupcy Azyl Rave Crew - Camaron, Zí a Vera X.

Tak přijďte podpořit dobrou věc! Těšíme se na vás.


INTERPRETI

An Accident

Styly: punk, alternative grunge punk

Nemilosrdná průtrž mračen, minimalisticky vyjádřená melancholie a agrese z dob minulých. Grunge & Indie punk kočovníci.
První koncert odehráli v pražském Chapeau Rouge, další koncerty s Riff Action family (RUS) a Wings Denied (US), nahráli dva singly u Tomáše Frode.V prosinci 2019 kapela vydala vé první EP s názvem Circus.


www.facebook.com/AnAccident19/ 

www.instagram.com/an.accident/ 

bandzone.cz/accident19 

Hoodermaniax

Styly: crossover

Hoodermaniax jako hudební uskupení vzniklo na konci roku 2009, kdy se k již jamujícímu Davidovi (bicí) a Matějovi (kytara) přidává Honza (baskytara), jenž hrál s Davem o mnoho let dříve v již neexistujícím projektu.
V tomto obsazení kapela začíná skládat a komponovat, a po roce se k Hoodermaniax přidává zpěvačka Markéta.V již plné sestavě kapela zkouší a chystá se světu předvést co dokáže.
Od roku 2011 odehrála kapela cca 25 vystoupení po célé republice, mimo Prahy například v Jičíně, Železném Brodu, Chrudimi, Poděbradech apod.
Na konci roku 2012 se kapela dostává do krize a rozhodne se nepokračovat ve stávajícím složení. Poslední záchvěv je na koncertu zkraje roku 2013 v Chrudimi, poté z kapely definitivně odchází zpěvačka Markéta.
Následují měsíce zkoušení bez zpěvu, které ukončí zpěvačka Tereza, která se k Hoodermaniax přidává kolem června 2013.Kapela se věnuje opětovnému inteznivnímu zkoušení, Hoodermaniax se dostávají ještě do lepší formy, než-li tomu bylo dříve, následuje nahrání singlu "Puppet" a začínají koncerty.

bandzone.cz/hoodermaniax

www.facebook.com/pages/Hoodermaniax/284296141564

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO