CHAPEAU ROUGE

MENU

Live Underground 1.6.2019

BASS OVERDOSE: Summer Dream

Datum akce:
1.6.2019

Patro:
Live Underground

DJs & Bands:
Surreal (ger) (d'n'b)
 
Beast:Season (deep)
 
DJ Eska (drum´n´bass)
 
Dj Kamcza (Stepforward) (drum´n´bass)
 
DJ Calli (d'n'b)
 
DJ 2Nine (d'n'b)
 
Euron, Infract + Luménica

Na XIII. dílu klubové noci Bass Overdose se v Česku poprvé představí německý producent Surreal! Tento liquidový talent se za poměrně krátkou dobu může pyšnit releasy na labelech jako jsou Fokuz Recordings, Celsius Recordings, Bad Taste, Influenza, Soulvent a rozhodně toho od něj ještě hodně uslyšíme! I milovníci rollerů a deep Drum&Bassu si přijdou na své, samotný Surreal nemá v repertoáru pouze liquid a i ostatní DJs se těší na tvrdší hudbu s postupujícím večerem. 
 

Nebude chybět ani kvalitní český support v podobě zajímavých B2B kombinací. Mimo residentního dua Beast:Season přijali pozvání Eska & Kamcza, Calli & 2Nine, Euron & Infract. Večerem vás provede líbezná vokalistka Luménica.

Jak už je na Bass Overdose tradicí, pro celou noc jsme zvolili téma, do kterého sladíme Underground stage. Díky přicházejícímu  létu a Surreal(istickému) headlinerovi jsme zvolilii "Summer dream". Liquidy a léto... to je prostě sen!
 

FB event: http://www.facebook.com/events/314557685884664/?active_tab=about

Vstup 100,-
Začátek 21:00

INTERPRETI

Beast:Season

Styly: deep

Beast:Season je mladý DJský pár pocházející z Prahy.

Je tomu už 12 let co se Fourseason ponořil do světa Drum & Bassu. Vždy toužil po tom podělit se i s ostatními o tak skvělou hudbu a proto založil YouTube channel, kde sdílí jeho oblíbené liquidové tracky s vlastní grafikou. https://www.youtube.com/user/fourseasondnb
Jak šel čas, naučil se mixovat a začal hrát na akcích v Plzni a v Praze. Jeho sety z edice SoulDeerSeason a DopeDeerSeason určitě stojí za poslech! Je také spoluzakladatelem Deep Dreamz crew. Začátkem roku 2016 se ve své bývalé crew Urban Scalp setkává s novou členkou Beast Jane a zamiluje se do ní. Beast Jane má vztah k hudbě taktéž od útlého věku. S hraním začala roku 2014. Je pořadatelkou akce Bass Overdose a residentem klubu Chapeau Rouge. S hraním začala před 4 lety a nyní se věnuje i produkci, kterou studuje na univerzitě v UK.
Oba dva nyní tvoří DJské duo. Jejich selekce se většinou skládá z rollerů, deepu, či liquidu. Hrají hlavně v Praze v klubech jako Chapeau Rouge, Storm a Cross, ale také mimo Prahu, hlavně v Liberci, Plzni a Beast Jane v Southamptonu (UK). Minulý rok (2017) si oba zahráli i na letním Let It Rollu a letos na Trident festivalu na Slovensku.


www.facebook.com/beast.season/


DJ Eska

Styly: drum´n´bass

Hraje od léta roku 2006, kdy se dostal k levným plastovým Numarkum za pár kaček. Po téměř roce non-stop trénování doma vylezl ven a přes kamarády se dostal k Sonic Sound Systemu. Společně s nimi dělá party až do dubna 2010, kdy se se Sonic Soundem rozchazí a stavá se členem DNBFever.cz. Bylo v tom i jisté rozšíření svého záběru i na deep a liquid, a konkrétně deepu se věnuje poslední dobou nejvíce. Ale když jde o party, rozhodně umí vytáhnout i tanečnější věci. A spectrum dnb, které hraje je opravdu široké. Mužeme ho slyšet hrát věci od producentů jako jsou Hazard, Callide, Benny Page, Limewax, Current Value, Bad Company, Calibre, Rockwell, dBridge, Lenzman atd.. V roce 2008 byl vyhlášen jako 3.talent roku na v anketě Czech Drumandbass Awards. INFO: ESKA na grilu - http://www.drumandbass.cz/news/detail/3576-na-grilu-eska.html interwiev na shadowboxu - http://www.shadowbox.cz/press/2009-02-18/7083/eska-hazard-je-pro-me-top.html

www.myspace.com/eskacko

www.facebook.com/eskadj/

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO