CHAPEAU ROUGE

MENU

Dance Klub 20.5.2014

PARTYLICIOUS

Datum akce:
20.5.2014

Patro:
Dance Klub

DJs & Bands:
DJ Vichy
 
DJane Lu Michell (r´n´b)

Každý úterní večer můžeš v legendárním pražském klubu Chapeau Rouge protancovat svoje sneakers v rytmu RnB a hip hopu. Rezidentka klubu - DJane Lu Michell - si zve zajímavá a kvalitní Djská jména z CZ/Sk scény, ale i ze zahraničí (např. DJs: Australan, Maztah, Kwe, Lipi (SK), Rockstar, Kristee, Zagashi, Tah Phrum Duh Bush (USA), Trumastr(USA), Zajazza (FRA) a další).

Startuje se v 22:00, vstup je zdarma a na baru se podávají drinky za super ceny: Cuba Libre 65,-Kč, Connection drink 50,-Kč...

Fb skupina: www.facebook.com/pages/Partylicious-Rnb-Hip-Hop-Night-Every-Tuesday-in-CHapeau-Rouge/345893652217786

INTERPRETI

DJ Vichy

Styly:


DJane Lu Michell

Styly: r´n´b, hip hop

LuMichell začínala v DJské formaci Pussycats v roce 2004. Později se osamostatnila a rozšířila svůj repertoár z původního R`n`B a hip-hopu o oldschoolové funky, kterým nyní zpestřuje své sety.

Zahrála si v předních pražských i mimopražských klubech, z pražských určitě stojí za zmínku Radost FX, Duplex, Face to Face, Mecca, Chateau Rouge, Karlovy Lázně, Demínka, M1 či N11. V Retro Music Hall si dokonce zahrála jako předskokanka Mobb Deep (New York, USA)! Z mimopražských klubů nejčastěji navštěvuje královéhradecký Event Club, teplický klub Unico a v neposlední řadě také Liberec a Plzeň. Nejdále si její sety mohli o loňských prázdninách vychutnat návštěvníci klubu Bonsai na rumunském pobřeží. Zúčastnila se také DJské soutěže Party Kingz, kde si zahrála spolu s předními domácími party DJs.

Pro luMichell je největší satisfakcí, když se lidé na jejích parties dobře baví, a energii, kterou jí předávají svým tancem, se jim snaží mnohonásobně vrátit tím nejlepším, co R`n`B, hip-hop a funky nabízí. Její sety vás určitě nudit nebudou, protože vám naservíruje pestrou směsici hitů, které prostě musíte slyšet!

http://www.djlumichell.com/

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO