CHAPEAU ROUGE

MENU

Dance Klub 31.3.2023

CREATIVE

Datum akce:
31.3.2023

Patro:
Dance Klub

DJs & Bands:
DJ Deff (house)
 
Dj Nkyp (elektro)
 
DJ Roman Rai (house/techno/electronic)
 
Täino (house)
 
DJ Schwing (elektro)

 

INTERPRETI

DJ Deff

Styly: house


Dj Nkyp

Styly: elektro

Dj N-Kyp (Creative/CZ)
Dj N-kyp, vlastním jménem Martin Soukup se poprvé postavil za gramofony v roce 1995, co by první Dj hrající v Brně na gramofony. Mezi jeho největší úspěchy patří hraní na legendární Love Parade, vystoupení ve Španělsku, Bělehradě, Srí lance či Thajsku. Byl rezidentem promo party k filmu Acid House v pražské Roxy. Jako většina dj´s jsou jeho začátky spojené s housovými rytmy, postupem času se oddává energičtějšímu a dynamičtějšímu technu a jeho klidnější odnoži – minimalu. Za svojí kariéru vystoupil s dj´s jako jsou: Jay Denham, Jeff Mills, Chris Liberator, Rokis nebo Pacou.

www.facebook.com/DJ-Nkyp-188538952973

DJ Roman Rai

Styly: house/techno/electronic

Roman Rai začal s djingem v roce 96 v kladenském klubu 19.

Z počátku inklinoval k deephouseovým labelům jako byli například Pagan Records či Glasgow Underground. Záhy získal residenci na nejúspěšnější noci kladenské devatenáctky jménem Boomerang, která trvala skoro dva roky. Brzy poté se však jeho pole působnosti přesouvá do Prahy a to především do klubu Roxy kde po čase získává residenci na dlouhou dobu nejúspěšnější klubové noci Zen / podle ankety Czech Music Dance Awards/. Dnes Roman inklinuje k velmi rozmanitým setům, od deep hypno music až po pozitivní melodie a funky rytmy.

V dnešní době je Roman znám především také jako producent. Má za sebou takové počiny jako oficiální remixy pro americkou grammy oceněné duo Deep Forest, či legendárního britského dje Dannyho Howelse. Remixoval také taková jména progresivní scény jako Sultan, Moussa Clarke, Vibrasphere, Add2Basket atd. Jeho originální produkce vychází především na labelu Solstice, který vlastní společně s kamarádem djem Bo.Danem. Mimo to vyšli jeho tracky na labelech Tribal Vision /Czech Republic /, Existence /Canada/, Vibrating Balance /Australia/, Millenium /Germany/, Groovezone /Japan/ Sickwatona /Argentina/, Dumb /Sweden/. Oblíbenost jeho tunnes u známých světových djs jenom dokazuje přítomnost Romanova tracku Thinking of Suzanne v prémiovém Essential Mixu z Music Konference v Miami v setu dje Omida 16b, či častý výskyt jeho tracků v setech top 100 světových dj jmen. Jeho kompletní tvorbu každý může poslechnout na stránkách www.beatport.com

soundcloud.com/roman-rai 

www.instagram.com/rai.roman
 

DJ Schwing

Styly: elektro

Dj Schwing pocházející ze severočeských Teplic působí na elektronické scéně od roku 2002. Díky pořádání oblíbených housových parties v teplických klubech Comix a Palm Beach se stal Schwing matadorem severočeské housové scény. V roce 2006 je velmi ovlivněn severským zvukem a začíná se prezentovat dynamickým progressivem a minimalem. V jeho kariéře bylo zásadním zlomem seznámení s djem Quickiem, který mu na domácí scéně pomohl prorazit a realizovat se. Společně s ním vystupuje na významných místech naší klubové scény,kde prezentuje svůj osobitý a svižný sound. V roce 2004 vystoupil na legendárním festivalu Cosmic Trip a přízeň osudu mupřála to, že o pět let později se stává jeho promotérem a zároveňčlenem realizačního týmu Radical production s. r. o.

More info: www.myspace.com/schwinq

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO