CHAPEAU ROUGE

MENU

Bar 15.2.2020

FIX

Datum akce:
15.2.2020

Patro:
Bar

DJs & Bands:
Brigitte Noir (sk)
 
DJ Sta

V sobotu 15. 2. proběhne ve všech třech patrech klubu Chapeau Rouge akce FIX. Pozvání přijal Ale Castro z Argentiny, který momentálně žije a působí v Berlíně. Je majitelem vydavatelství Love & Loops Records, jeho tracky najdete převážně na house labelech Avotre, Bar25, My Favourite Freaks, Savor, House On Wax a již zmíněném Love & Loops. Castro hrál s mnoha velikány elektronické scény: s Ricardem Villalobosem, Richiem Hawtinem, Dinkim nebo Alexim Delanem. V Berlíně ho můžete zastihnout na jeho rezidentnim večírku v Minimal Baru, nebo v klubech Watergate, KaterBlau a Sysiphos.
Aleho Castra doplní na house flooru také argentinský dj Twodeep (Rubisco Berlín). Techno floor bude mít celou noc pod kontrolou domácí Silhouette a Thomas Tesla, na baru se předvede Sta (Deep Avantgarde) a Brigitte Noir (Radio Wave).

Jestli máte rádi house, microhouse, deep house, techno a další příbuzné žánry, doražte!

Fb událost: www.facebook.com/events/759374071251463  


INTERPRETI

DJ Sta

Bude to už skoro 9 let, co se DJ Sta propadl hraní. Stál u zrodu DNB FEVER CREW či svého labelu Zenith Music.
V posledních 3 letech se věnuje svým rezidentním nocím v klubu Cross. Svůj čas nevěnuje jen dnb a halfstepu, ale také technu, pro které si vytvoiíl kratší přezdívku STA. Společně s klubem Cross vytvořil noc Deep Beat Avantagarde, kam se jim podařilo přivézt vystupující jako GoldFFinch, Randomer, BokBok, Bambounou a další. Ve svých techno setech ma rád energické songy od producentů Len Faki, Ben Klock, Markus Suckut, Petter B, Randomer apod. Doposud hrál ve většině míst České republiky a také v Německu, Velké Británii či Holandsku.

soundcloud.com/stantha 

www.facebook.com/djstacz/


Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO