CHAPEAU ROUGE

MENU

Dance Klub 23.2.2019

Majestic circus Vol. 12 - The grand edition

Datum akce:
23.2.2019

Patro:
Dance Klub

DJs & Bands:
Pat Bedeau (uk) (soulful house)
 
Dj Akrom (tech-house)
 
DJ Twin
 
DJ Funspeed

 

INTERPRETI

Pat Bedeau (uk)

Styly: soulful house

When Pat Bedeau performs a set, he brings a blazing upbeat mix of soulful and Deep House, that reflects the many diverse influences from his rich musical background of Soul, Jazz, Hip-Hop, Funk, Reggae & Rare Grooves.

Now one of the modern breed of DJ/Producers, Pat has stamped his imprint in clubs across the UK, Amsterdam, Miami, Mumbai, Prague, Madrid, Philadelphia, Baltimore & Ibiza. Pat has played alongside stalwart DJ’s that include King Britt, Mr C, Neil Pierce, Seb Fontaine, Andy Ward, Wookie, Sean McCabe, Miguel Miggs, Booker T, Deep City Soul, DJ Romain, Atjazz and Graeme Park.
Pat has been producing more recently releases that have gone out on DJ Spen’s Quantize label, UK’s Rhemi Music with his Saxajuju hitting the number 1 spot in the Traxsource. Always working, Pat has many productions due to release under his own Bedfunk and other labels.

www.facebook.com/patbedeaumusic/ 

soundcloud.com/pat-bedeau 


Dj Akrom

Styly: tech-house

Akrom je Dj a promotér z Prahy, patřící ke stálicím české klubové scény. Od roku 2007, kdy započala jeho hudební činnost, hrál po České republice a Evropě na více než sedmi stech akcích, z čehož nejúspěšnější byly například 4th Anniversary of Republic artists v Londýně či Springbreak, Snowbreak a BigSnowJam parties (2012, 2013, 2014, 2015) ve Francii.
Akrom se příležitostně vyskytuje jako host v radiových relacích svých anglických djských přátel v Anglii.
Tento hudebník je nejen rezidentem legendárního klubu Chapeau Rouge, ale funguje i jako promotér klubové multikulturní akce Majestic circus, která spojuje hudbu a žonglérství v jeden propojený celek. Od této akce byl jen krůček z založení projektu Dj Akrom feat. LM Sanchez, který je fúzí djského vystoupení a živých bicích v podání španělského bubeníka LM Sancheze. Díky tomuto projektu se Akrom před několika lety stal členem CRW djs bookingu, která patří mezi největší skupiny sdružující djské live projekty v České republice.

 Produkci vlastní tech-house hudby se věnuje velice příležitostně a zatím vydal pár tracků na slovenském labelu OneWay recordings a anglických labelech Twisted recordings či LW recordings za podpory producentů jako jsou Paco Osuna, Blue Amazon, Zack Gee, Jimi Falconer, DRNDY, Pat Bedeau a dalších. Z tohoto důvodu jsou jeho sety často prezentovány na anglických radiích jako jsou Se-lek Radio či SG1 radio.

Z jeho úspěchů je nutné zmínit vítězství v mezinárodní soutěži BURN Residency 2016, kde bohužel kvůli rodinným problémům nemohl reprezentovat Českou republiku na workshopu na Ibize po boku Johna Digweeda či Carla Coxe.

 

 

With more than 9 years experience as a DJ and bongo drummer, Akrom has played on more than 600 events in the Czech Republic, UK, France, Poland and Slovakia. Akrom plays an energetic Tech-house style with passion and never ending build ups. He showcases his own tracks on Beatport.com on labels such as Twisted recordings, LW recordings, and One way records with support coming from producers such as Paco Osuna, Blue Amazon, Zack Gee, Jimi Falconer, DRNDY, Pat Bedeau and many other UK dj’s. For that reason, his promo sets are often part of radio shows across United Kingdom (Se-lek Radio, SG1 radio). In the underground scene of electronic music in Prague, Akrom is a respected artist and resident of legendary club Chapeau rouge. Furthermore, he is the main promoter of multicultural event Majestic circus, which combines Djs and artists in one synergy.
Additionally, he won the international competition Burn Residency 2016 and he could represent the Czech Republic as a Dj at Ibiza. However, one personal problem in his family had occurred and He should left the competition.


Support for
Worakls (FR), Joachim Pastor (FR), Darren Gregory (UK), Arthur Keen (UK), Blue Amazon (UK), DaGeneral (UK), Pat Bedeau (UK), Zak Gee (UK), Thomas Tesla (UK/CZ), Jimi Falconer (UK), BolEtz (UK), Paulo Mojo (UK), Justin time (UK), Timid Boy (FR), ...

Webové stránky:
https://www.djakrom.cz/

www.beatport.com/artist/akrom-cz/735812
https://www.facebook.com/DjAkrom
http://www.youtube.com/user/djakrom
https://soundcloud.com/djakrom

https://www.mixcloud.com/milanlibansky
www.residentadvisor.net/dj/akrom


DJ Twin

Dj Twin se pohybuje na hudební scéně už skoro 20let. V roce 2000 vyhrál demo měsíce v časopise X MAG a BASSLINE a od té doby se intenzivně věnuje djingu, produkci a promotérství různých partys. Je spoluzakladatelem hudebního serveru Freeak.net, o který se stará do dnes. Jeho hlavní hudební styly jsou energické, hutné techno a hardgroove s prvky Funky, Groove a Latina. Vystupuje často i s hudebníky (saxofon, bonga, klarinet, vocal). Je hlavním členem projektu Prague Music Therapy, který spolupracuje se spoustou známých jmen z branže. Je majitel MTP promotion. Je členem Oldschool techno classics a vychytané.cz. Hrál po celé České republice i mimo ni (Slovensko, Polsko, Maďarsko,Rakousko).
Je rezidentem několika klubů a partys po ČR.  Vystoupil i v několika rádiových pořadech i mimo ČR a na spoustě známých klubovek i open air (APOKALYPSA, CLIMAX,TECHNO INVASION,UNIVERSE, TOUSTER, B.FAKTORY, THL, TERMIX, OTC, TRIBAL, BEATS4LOVE, SUMMER SESSION, ORCHESTRION ,BPM WARS ,MEZI PLOTY , DJs4CHARITY ,MÁCHÁČ ,CAREWARS ) atd. Vystoupil po boku mnoha zahraničních i českých hvězd (GONCALO M, FERNANDA MARTINS, LUCAS, SVETEC, ANGY KORE, MATT-MUS, CJ BOLLAND, SPACE DJs, MARCO ZAFFARANO, CHRISTIAN WÜNSCH, COLIN DALE, SNEAK, DANY RODRIQUEZ, X-PRESS2, DAVID MOLEON ,BEN LONG,DANNY WHITE, RACHEL'O'COLIER, FLAPJACKERS, BOSS, TOKY) a spousty dalších.

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO