CHAPEAU ROUGE

MENU

Dance Klub 31.12.2014

SILVESTR 2014

Datum akce:
31.12.2014

Patro:
Dance Klub

DJs & Bands:
Dj Schwa (Shades of Gray / Beef Records) (house/techno/electronic)
 
Lucas Hulan (Nightphunk) (house, techno)
 
DJ Kuba Kubicek (house)
 
DJ Formi (house)
 
DJ Yannick (house)

 

INTERPRETI

Dj Schwa (Shades of Gray / Beef Records)

Styly: house/techno/electronic

Michal Schwa jeden z mála českých DJs, který má kalendář plný prestižních zahraničních akcí a navíc stojí za uznávaným labelem (Beef records). V době, kdy už o úspěchu producenta elektronické muziky pranic nerozhoduje počet prodaných desek, se právě Michalův projekt Shades of Gray pravidelně umísťuje mezi nejstahovanějšími autory na DJském portálu beatport.com.

Jeho projekt Shades of Gray slaví se svým debutovým albem "Soul Machine" úspěchy po celém světě a prestižní časopis Dj mag zařadil toto album mezi 50 nejlepších elektronických alb roku 2012. I díky tomu Schwa spolupracuje s mnoha zvučnými jmény světové taneční scény (například Miguel Migs a Djuma Soundsystem) a jen za poslední stihnul hraní v Austrálii, Hondurasu, USA, Itálii, Londýně, Barceloně, Indii, Thajsku a také na mnoha domácích akcích.

Hudbou se začal zabývat díky tatínkovi, který je sám muzikant a který v Praze vlastní známé nahrávací studio (www.orm.cz). V roce 2004 se Michal stává spolumajitelem úspěšného progressivního labelu Tribal Vision, avšak na konci 2005 náhle mění svůj styl a zakládá vlastní inovativní vydavatelství Beef records. Na teto značce vydávají producenti jako Pezzner, Mike Monday, The Timewriter, Joyce Muniz, Inxec, Deepchild a další. Pres 6 let Michal strávil v Australském městě Sydney. Od roku 2011 je zpět v Praze a pravidelně hraje po cele Evropě, USA a Asii. V Praze ho můžete slyšet v klubech Roxy, Bukanýr, Le Clan a Chapeau Rouge.

www.djschwa.net
www.shadesofgraymusic.net
www.beefrecords.net

Lucas Hulan (Nightphunk)

Styly: house, techno

DJ Lucas Hulan začínal s house music v roce 1996 v menších pražských klubech XT3 a Punto Azul, kde s kamaradem DJem Sidecarem začal objevovat kouzlo černých vinylových placek.
 
Jeho DJský talent mu zajistil i vystoupení na legendárních parties SHAKE v Roxy, po boku “táty” Loutky a spousty zahraničních hostů, především z Holandska, které ve své době (kolem roku 1998) znamenaly vrchol pražské / české klubové scény. Celá jedna generace clubberů na tyto akce dodnes vzpomíná jako na něco zcela vyjímečného, co se již nikdy nebude opakovat a na jejichž neuvěřitelnou atmosféru nikdy nezapomenou.
 
Od té doby Lucas vystupoval snad ve všech českých a slovenských klubech (od Aše až po Košice), ale také v zahraničí (UK, Costa Rica, Švédsko, Švýcarsko, Polsko atd.), na všech možných tanečních i netanečních festivalech, vydal několik oficiálních kompilací, má vlastní značku NIGHTPHUNK, která začínala jako pravidelná noc v Roxy, dnes již zahrnuje také label Nightphunk Recordings, který vede společně s DJem Braunem a jejich releasy představují i tak zvučná jména jako Style Of Eye, Asad Rizvi, Herb LF, Shades Of Gray nebo Deepchild.
 

DJ Kuba Kubicek

Styly: house

Kuba Kubíček (Cubic)

has been a staple of the local electronic scene since 2007. From the very beginning he earned respect due to his effortless mixing, super charged energy and positive vibes. His sound now stylishly rides the border of tech-house and techno using minimalist elements which when added to precision timing and Cubics ability to read and react to the crowd sets a tall order for rival local DJ's

At the beginning of 2008, he left first time to Costa Rica, where he rocked numerous parties. Recently he became a resident dj at CUBISM-Chapeau Rouge, in Prague which is new format of party for those who are tired of mainstream….,

In his relatively short career DJ Cubic has appeared at a number of prestigious parties and he is among the most exciting of the emerging new generation of Dj's.

During his recent trip to headline at Vertigo in Costa Rica, he decided to venture into more production based work. Together with St. Claire, he is launching a new studio and performing project, debuting in late February 2012.

Links:
www.myspace.com/cubicdj
www.facebook.com/cubismpragueczechrepublic
www.chapeaurouge.cz/interpreti/djs/C/840-dj-cubic

DJ Formi

Styly: house,

Začínal hrát v rockovém clubu Futurum, kde se seznámil djem Loutkou a ostatní členy agentury Roxydust Prague. Jejich přístup k taneční hudbě se mu zalíbil natolik, že se hned stal nadšeným návštěvníkem jejich parties. V roce 1994 si kupuje první desky s house music.
Rok 1995 byl pro Formiho rokem zlomovým, jelikož si poprvé zahrál v clubu Roxy Prague. A to hned s djs: Loutkou,Bidlem a holandkým Joost Van Bellenem na party Bat Rave. Poté začíná hrát pravidelně v clubech Radost FX a Ládví. V téže době začínají Roxydust Formiho pravidelně představovat na nejrozjetěších house parties u nás – SHAKE v klubu Roxy. Společně s dalším původním členem Roxydustu s Djem Airtem vždy nažhavili tu správnou „Warm up“ náladu pro hlavního residenta Loutku. Díky svému feelingu Formi občas tyto „supermejdany“ i sám úspěšně „dohrával.
Od r.1998 je pravidelným hostem všech klubů od západu na východ, takže se dá zkrátka říci, že místo , kde by Formi nehrál, snad ani neexistuje. Formi razí zásadu, že hudební škatulky jsou jen pro hudební novináře a sám se snaží hudbu hlavně vnímat a cítit.

Umělci s kterými měl tu čest si zahrát na společné party: Justin Robertson (UK),Dano(USA), Silicon Soul (UK), Jose Padilla – Café del Mar(ESP) , Joost Van Bellen (NL Speedfreax) , Dave Mathersole (UK) , Wubble –U (UK) ,Chris Sadler, Liquid Harmony (CZ) , Hipp-e and Hallo (USA) , 100% Isis (NL), Sunscreem (UK) , MR.C (UK) The End,Marcello (NL), Asad Rizvi (GB), Daft Punk(F)1997), Groove Armada,OO Bidlo(CZ/USA), Loutka, Pavel Krejdl, Lumiere,Petr K. ,Geert ( Belgie) a -CREMFIELDS-2003-2004 a MáCHáč-2007-2008, Open Air Field (Lighthouse Prague) a mnohen více :-)
Od roku 1998 až doposud je residentem Pražského clubu Chapeau Rouge.

www.facebook.com/pages/DJ-David-Formi/110921935589116

DJ Yannick

Styly: house, techno

Energické, plné funky progressive elektro zvuku, zlomených i rovných beatů, tak lze ve stručnosti popsat sety DJ Yannicka. Počátky jeho hraní se datují od roku 1998, kdy svůj vyhraněný styl teprve začínal hledat a mezi jeho deskami převládaly houseové, tech-houseové a techno labely. Jeho nynější sety jsou těmito začátky, kdy se zaměřoval výhradně na taneční publikum, silně ovlivněny. Breakbeat mu však jako jediný, poskytl široké spektrum možností, takže dnes od něj můžeme slyšet i klidnější sety s příjemnými plochami, zajímavými offbeaty a vokály. S citem dokáže přizpůsobit výběr desek prostředí a publiku, pro které hraje. Poslední dobou s nástupem digitalizace se Yannick stále více vrací ke svým kořenům a hraje spíše rovné electro, acid sety okořeněné progressivním breakbeatem. Nejraději má mnohahodinové sety, které mu skýtají příležitost vystřídat všechny jeho oblíbené styly. Nevyhýbá se ani čistě breakbeatovým setům, což závisí na charakteru akce. Vidět a slyšet ho můžeme nejen včetných pražských klubech jako například Roxy, Le Mirage, XT3, Akropolis, Swamp, Cross, Bukanýr nebo Chateu, ale také v klubech v Liberci,Táboře,Turnově, Jablonci nebo Brně. V loňském roce byl rezidentem pravidelné noci v teplickém klubu Comix a bodoval například na Breaksomu nebo 13. narozeninách v Roxy. V létě bývá častým účastníkem na různých open-air akcích, např. Shoot Gun, která patří mezi jeho oblíbené. Nedávno se zúčastnil jako host live pořadu Air Sofa a Shadowbox na Radiu 1. V minulosti vystoupil na akcích po boku Djs Tayo, Lee Buridge nebo Nathan Coles. Od října roku 2005 připravuje pořad Partypeople on air na Radiu Akropolis naladit si ho můžete každý pátek od 13:00 do 15:00 jedná se o kulturní přehled vždy uplynulého a následujícího týdne nechybějí ani zajímavý hosté z řad Pražských i mimo Pražských kapel, djs a performerů, tipy na víkend a spousta rozjetý hudby. Od ledna 2006 rozjíždí rezidentní klubovou noc s názvem BREAKPOINT v Pražském klubu Chapeau Rouge a v klubu RedBar v Táboře. Březen 2006 Mix Demo měsíce v magazínu XMAG s názvem Dark and Long (double cd)

Energetic, full of funk progressive electro sound, straight and broken beats. Thats how one could describe DJ Yannicks sets. His early days behind the turntables date back to 1998, when he started looking for his sound and inside his DJ bag were mostly plates coming from house, tech-house and techno labels. His present sets are strongly influenced by these beginnings, when he used to focus exclusively on party audience. Breakbeat eventually turned out to be the only area that provided him with wide enough spectra of possibilities. Today his music even includes calm sets with cool parts, interesting offbeats and vocals. He tailors his plates´ selection to fit the place and the audience he is playing for. In reference to the launch of digitalization Yannick keeps turning back to the basics and has started plying rather straight electro, acid sets spiced up by progressive breakbeat. At the top of his list are sets that last for rcouple of hours giving him enough space to run through all his favorite styles. =Yet he does not avoid purely breakbeat sets, but that depends on the specific event. You can see and hear him not only in numerous Prague based clubs such as Roxy, Le Mirage, XT3, Akropolis, Swamp, Cross, Bukanýr or Chateu, but also in clubs in other cities like Liberec, Tábor, Turnov, Jablonec od Brno. Last year he happened to be resident of regular night in Teplice based club Comix but also starred at popular party Breaksome as well as at 13th birthday of one of Prague top clubs Roxy. Summer usually sends him all over the place as he plays at various open-air events such as Shotgun festival, which is his most favorite one. Quite recently he was guest of a live show Air Sofa and Shadowbox, both being broadcasted at Radio 1. He has already played with DJs Tayo, Lee Buridge, Nathan Coles, Raul Rincon, Rennie Pilgrem or Freestylers. Since October 2005 he is the host of weekly show at Radio Akropolis called Partypeople.cz on air. If you want to hear him, tune in any Friday between 1pm and 3pm and let yourself sink in two hours long cockatail of party info mix spiced up by interesting guests (DJs, bands, varius projects, performers) and naturally fresh music selection. Since January 2006 Yannick runs his resident night Breakpoint in Prague based club Chateau Rouge (interview fot techno.cz http://www.techno.cz/party/37174/?open=17464..cl17464) and in Tabor based club RedBar. In March 2006 he released his Mix Demo called Dark and Long (double CD) as an supplement to XMAG magazine


www.myspace.com/djyannick 

www.youtube.com/user/djyannick100

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO