CHAPEAU ROUGE

MENU

Dance Klub 16.11.2011

CULTURE SHOCK 10

Datum akce:
16.11.2011

Patro:
Dance Klub

DJs & Bands:
Commix (UK, Metalheadz, Hospital) (drum´n´bass)
 
DJ Stantha (d'n'b)
 
DJ Panorama (Shadowbox) (drum´n´bass)
 
DJ Vorel
 
DJ Ozone (drum´n´bass)
 
DJ Eska (drum´n´bass)
 
Pe:Te,, Wave aka Waclosh&Vex, MC Tukan


Aktuální tiskovou zprávu najdete v Novinkách

Takhle to vypadalo naposled:
Další užitečné odkazy:
http://www.myspace.com/commix
http://soundcloud.com/commix

Pro více info sledujte FB page eventu (https://www.facebook.com/event.php?eid=175676529183324&ref=ts), DNB Fever (https://www.facebook.com/pages/DNB-FEVER/146877345243) a Culture Shocku (https://www.facebook.com/pages/Culture-Shock/132960096730438?ref=ts)

DNB Fever


INTERPRETI

Commix (UK, Metalheadz, Hospital)

Styly: drum´n´bass

Guy Brewer a George Levings aka COMMIX produkují již 6 let. Po spolupráci s djem SS a Nu:Tonem vydávají skladby na labelech jako jsou Cia a Hospital Records. Jejich tracky se dostávají do setů hvězd jako jsou Fabio, Lee, Marky. Od roku 2004, kdy se původní trio rozdělilo na 2 členy, jejich zvuk nabírá jiný směr. Široké spektrum jejich produkce s vlivy různorodých stylů prosvítá ve světě drumandbassu.

V roce 2005 nastává velký zlom. Jejich produkce si všímá samotný šéf jednoho z nejprestižnějších labelů Metalheadz. Jedna z jejich nejlepších skladeb Sattelite Song se pro něj stává hymnou. Netrvalo dlouho a první releasy pro Metalheadz byly na světě.

Goldie poté nabízí Commix vydat na Metalheadz album. A to se také stane skutečností, v roce 2007 vydávají své album pod názvem Call To Mind. Toto velmi povedené album se dostává do povědomí většině djs.

Jejich další tracky vycházejí na prestižních labelech jsou jimi například Subtitles, Creative Source, Soul:r a další.


www.myspace.com/commix

DJ Stantha

Styly: d'n'b

dnbfever.cz

S gramofony se poprvé setkává někdy v polovině roku 2006. S kamarádem začínají jakožto Tekka djs. Získali vlastní rezidentní noc v pražském o2 baru. Po nějakém čase se Tekka djs rozpadli, shodou okolností v té době poznavá dje Sayuze, se kterým společně pořádají novou noc Rollingbass. Zhruba čtyři měsíce na to založili stejnojmennou crew. Na Rollingbass zvou přední české DJs (ImCyber, Reverb, Beast67 atd.) a mejdany pořádají v různých pražských klubech (Bordo, Matrix, Bunkr Parukářka). Některé parties proběhly i se zahraniční účastí (Crossfire, Craggz, Dub Tao...). V polovině roku 2008 z osobních důvodů z Rollingbass crew odchází.
V součastné době pořádá pod hlavičkou DnB Fever crew rezidentí noc Culture Shock v Pražském klubu Chapeau Rouge.Kam zvou přední světový producenty(Commix,Spectrasoul,Total Science,Phace…)Během své djské kariéry měl možnost zahrát si po boku djs jako Shy FX,Commix,Calibre,Marcus Intalex,Spectrasoul,Total Science.Teebee, Black Sun Empire, Aphrodite, Limewax, Crossfire, Benny Page,Subterra,Survival Craggz… a hrál v různých klubech po celé České republice na Slovensku,Německu a také Holandsku

www.facebook.com/pages/Stantha/185188258198858

DJ Panorama (Shadowbox)

Styly: drum´n´bass


DJ Vorel


Vlastním jménem Tomáš Vorel, je drumandbassový DJ a promotér původem z Prahy. Ke gramcům se poprvé postavil v roce 2007, kdy s DJ Blue4em dali dohromady finance a koupili první gramce. Po roce rozkoukávání přišlo na řadu první „veřejné hraní“ v klubu Wakata a s ním založení projektu Black Mesa (Blue4 & Vorel). Záhy poté měla dvojice na svědomí dlouhou sérii pravidelných seancí právě ve Wakatě, které se pod názvem Black Mesa Research Facility těšili dlouhodobě příjemné návštěvnosti a dobré atmosféře.

V roce 2008 potkal Vorel DJ Stanthu a téhož roku spolu založili projekt DNB Fever. Tito dva stihli pod taktovkou vlastní značky za necelé 2 roky uspořádat nespočet relativně úspěšných mejdanů, které vyústili v Survivalovu návštěvu pražského Matrixu v rámci oficiální tour k jeho debutovému stejnojmennému albu v dubnu roku 2009. Poté dvojice přesídlila do pražského klubu Chapeau Rouge, kde od listopadu roku 2009 pořádá multižánrovou akci Culture Shock, jejíž důraz na drumandbass se zasloužil o vystoupení jmén jako B-Complex, June Miller, Commix, Total Science, SpectraSoul a Phace a letos se zajistil nominaci na Czech Drumanbass Awards v kategorii párty roku. DNB Fever crew v současnosti sestává z DJs Ozone, Panorama, M.Pete, Eska, Wave (Waclosh & Vex), Stantha a Vorel a pravidelně vystupuje po celé české ČR.

Drumandbassový vývoj DJ Vorla prodělal mnohé zásadní převraty a v současnosti se usadil na preferenci subžánrů neurofunk, liquid funk a deep a víceméně jejich kombinaci. Své sety se Vorel snaží komponovat živě a pestře, kombinuje dlouhé prolínání s rychlími mixy, avšak rozhodujícím měřítkem je vždy účel daného mixu.

www.facebook.com/pages/Vorel/187929004592115

DJ Ozone

Styly: drum´n´bass

Zakladatel a propagátor projektu Poison Apple, člen pražského seskupení DnB Fever, letitý organizátor společensko-zábavných akcí a především zkušený DJ.

Historie a počátky jeho aktivit sahájí až do roku 2000. V roce 2002 založili s přáteli malý tekkno-dnb soundsystém RMS. Brzy na to se RMS spojili se zajetým pražským tekkno soundsystémem Tsunami. Po více než roce legálních a ilegálních akcí /kaleb/ napříč ČR ho kouzlo tekkna opustilo.

Chvilková spolupráce s olomouckým crew UHV ho posunula blíže k DJingu, ale stále ho nenaplňovala. Díky přátelství a zdravému přístupu mu bylo posléze nabídnuto členství v legendární bandě Eastek /Wintermute, Phakey, Kauer, Jooky, MKS/ v roce 2006-2007. Od té doby se naplno věnoval DJingu a organizování večerů s Eastek crew.

V roce 2008 se stává sólo DJem a pod svou značkou Poison Apple začíná hrát po celé České republice. Nyní je aktivní člen projektu Poison Apple a DnB Fever Crew.

Kvalita a kreativita tohoto individualisty pečetí hraní na dnb festivalu Let It Roll 2009, legendárním Techstep Open Airu, Basshysterii, Hrachovce, akcích jako jsou Bassdetonation, Bassinfection, Culture Shock, Smash&Grab It!, nezapomenutelných večerů Eastek Planet Breakz ajn. Jeho oblibou jsou stále tvrdší odnože drumandbassu jako je neurofunk, darkside či techstep s prvky techna. Poslední dobou se ale nejraději zaměřuje na deepovo-minimálový drumandbass, breakbeat a experimentální odnože elektronické scény.

Účinkoval na prestižních akcích, kde zahráli např. jména jako je: Andy C, Bad Company, LTJ Bukem, Ed Rush, Optical, Chase & Status, Noisia, Hedj, Audio, Congo Natty, Cyantific, Commix, Calyx, Spectrasoul, Temper D, Black Sun Empire, Ray Keith, N-Phonix, Metrik, Robot Death Squad, Blal, Felon, Rips, Maddog, Frenchi, Grooveside Project Live, B-Complex, Hybris, Skeptical aj.

www.facebook.com/djozonedj

DJ Eska

Styly: drum´n´bass

Hraje od léta roku 2006, kdy se dostal k levným plastovým Numarkum za pár kaček. Po téměř roce non-stop trénování doma vylezl ven a přes kamarády se dostal k Sonic Sound Systemu. Společně s nimi dělá party až do dubna 2010, kdy se se Sonic Soundem rozchazí a stavá se členem DNBFever.cz. Bylo v tom i jisté rozšíření svého záběru i na deep a liquid, a konkrétně deepu se věnuje poslední dobou nejvíce. Ale když jde o party, rozhodně umí vytáhnout i tanečnější věci. A spectrum dnb, které hraje je opravdu široké. Mužeme ho slyšet hrát věci od producentů jako jsou Hazard, Callide, Benny Page, Limewax, Current Value, Bad Company, Calibre, Rockwell, dBridge, Lenzman atd.. V roce 2008 byl vyhlášen jako 3.talent roku na v anketě Czech Drumandbass Awards. INFO: ESKA na grilu - http://www.drumandbass.cz/news/detail/3576-na-grilu-eska.html interwiev na shadowboxu - http://www.shadowbox.cz/press/2009-02-18/7083/eska-hazard-je-pro-me-top.html

www.myspace.com/eskacko

www.facebook.com/eskadj/

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO