CHAPEAU ROUGE

MENU

Live Underground 21.11.2011

Freestyle Mondays Openmic

Datum akce:
21.11.2011

Patro:
Live Underground

DJs & Bands:
MC Tah Phrum Duh Bush (us)
 
MC Metoděj (rap)
 
MC Dozer
 
Buran Buran live band
 
DJ Hlava (dubstep)
 
DJ Hlava

Fb event: www.facebook.com/event.php

Freestyle Mondays oslavilo v říjnu své první výročí s hosty z New Yorku a 21. listopadu máš příležitost vyrazit do Chapeau Rouge na další pokračování této open mic session s doprovodem živé kapely.

Ani tentokrát nemůže chybět Buran Buran band s vokalisty, kteří doprovodí příchozí MCs, beatboxery a zpěváky. MC Metoděj a MC Dozer budou neúnavě provázet celým večer a zapomenout se nesmí ani na speciálního hosta. Tím bude opět vzácný host z NYC- Tah Phrum Duh Bush (http://tahonline.com/), který není v na pražských podiích žádným nováčkem. Tah Phrum Duh Bush je nejen skvělý MC, ale i DJ. V loňském roce vydal výborné album a knihu Luminous Dark Alleys: The Insomniac Works a ti, kteří ho v pondělí uvidí a uslyší v premiéře, budou nadšeni skvělou a čistou flow i energickou show.

Pokud jsi MC, zpěvák nebo děláš beatbox, pak chytni příležitost za pačesi a vyraž 21.11. směr Freestyle Mondays. Právě tady čeká mikrofon na všechny, kteří si chtějí užít jamu s živou kapelou a také skvělou atmosféru, která zde panuje. Pro ty, kteří se aktivně zúčastní jamu je zde i radostná novinka. Stačí zajít na: http://freestylemondays.cz/fm-mcs/, zaregistrovat se a budeš mít vstup na Freestyle Mondays zdarma!

Neoddělitelnou součástí Freestyle Mondays jsou i DJs, které tentokrát zastoupí DJ Shock O´, Hlava a Scaffer a postarají se o zábavu až do ranních hodin. Partnerem Freestyle Mondays je tentokrát Kaleshnikov vodka, kterou si v pondělí můžete užít ve všech patrech klubu za speciální cenu. Vstupenky si lze zakoupit již nyní na baru klubu Chapeau Rouge za 50,-Kč, na místě bude stát vstupenka 80,-Kč. Další podrobnosti hledej na:http://www.freestylemondays.cz/. Těšíme se tedy na další Freestyle Mondays na staré dobré i nové tváře a všechny srdečně zveme, aby si s námi užili skvělou atmosféru!

INTERPRETI

MC Metoděj

Styly: rap

V současnosti jeden z nejvýraznějších českých freestylerů. Kromě aktívního rapovaní se věnuje moderování freestylových večírkůů a věnuje se výchově dlaších MCs.Je stežejním pilířem večerů Freestyle Mondays a jeho účast byla stěžejní i na překonaném Českém rekordu v non stop rapování, který byl uskutečněn 6.12. právě v Chapeu Rouge. Jako MCs se prezentuje více než 6 let a proparcoval se nejen do několika finálových kol oblíbených večerů Battle Night, v současnosti se již delší dobu battlování nevěnuje a jeho největší úspěch bylo vítězství v českém kole mezinárodní soutěže End Of The Weak, kdy se mohl ukázat na světovém finále v Berlíně.

Buran Buran live band

Ve složení: Kryštus-bicí,basa-Tom,kytara-Štěp, housle a zpěv-Hortenzie, aby doprovázela ve spolupráci s Djs odvážné MCs, beatboxery nebo zpěváky, kteří se rozhodnout postavit za mikrofon. Dále pak vokalisté Flowie a Martin KräussV

DJ Hlava

Styly: dubstep

DJ HLAVA je na scéně od roku 2008, ke hraní jej dostal DJ A.L.I.  a k jeho formaci a tomu, že je dnes jedním z vážených djs v ČR přispěl také DJ Babylon Rocker, který mu vysvětlil pár zásadních technických věcí.
DJ Hlava začínal s hraním Hip Hopu a Reggae, Dancehallu, postupem času hrál na festivalech
jako byl Reggae Meeting, Reggae Ethnic Session, Real Beat, Mighty Sounds či Hip Hop Kemp.

Roku 2009 si Hlava poprvé zahrál na festivalu Real Beat, Mighty Sounds a nebo Hip Hop Kemp, na kterém od té doby nechybí jediný ročník.
 
Koncem roku 2009 jej uchvátila elektronická hudba jako breakbeat, bassline, electro, ale nejvíce dubstep a jeho dlouhé řezavé wobbly a táhlé bassy, v kterých se skrývá spousta energie a on se z toho radostí může zbláznit. Také se stal residentem klubu Chapeau Rouge Prague.
 
20. dubna 2010 předskakoval a následně i hrál na afterparty na Boombox party v Lucerna Music Baru, kde jakožto headliner vystupovali La Coka Nostra.
 
V září 2010 pořádal s Matta Harri benefiční festival Keep It Real na kopci Parukářka v Praze na podporu boje proti rakovině a také jakožto vzpomínkovou akci na Aliho, vystoupili zde např. Prago Union, James Cole, Vladimir 518, Dj Wich a nebo Beatburger Band a další...
 
V zimě 2011 Chapeau Rouge otevřelo nově skolaudované 3tí patro a Hlava začal tedy jednat s vedením o dubstepovém residentním mejdanu, což mu vyšlo, nejdříve získal na prosinec 2011 všechny pondělky, jelikož se jim dařilo, tak po následné dohodě se v lednu přešlo na středy a začala středeční akce WED BASS ,na kterou je vždy vstup zdarma. Za tu dobu co běží na ní hrálo spousta českých a zahraničních djs a producentů, od dubstepu, přes dnb, electro a trap.
 
V březnu 2013 rozjel s Low Tactem a MagNetem novou akci Bass Drop, která se rychle rozjela a dala možnost založení celého uskupení Bass Drop, ve kterém působí spousta djs, producentů, grafik a nebo fotograf. Stala se také residentní nocí Chapeau Rouge, na které vystoupila jména
jako: Caspa, Funtcase, 50 Carrot, Cookie Monsta, Hassassin, Sponge Bandits, Droid, Skelecta, Young D, Efflex, Gh0sh, Villain, Document One, Skalp, Martz, Trampa, London Nebel, Le Lion, Bundat, Kahlil, Allmost, The Greys, Genetix, Vermin, MuK, Mr. Boogie nebo Wonkap
 
V letech 2014-2016 měl také Bass Drop vlastní stage na pár festivalech např. Let It Roll..
 
Během let 2014-2015 hrál jako support např. pro I Am Legion (Forreign Beggars a Noisia) v Roxy,
Borgore v Meet Factory, Roksonix ve Storm Club, Datsik, Cyberpunkers a další.
Koncem srpna 2016 supportoval samotného SKRILLEXe v Pražské hale Pragovka.
 
 
djhlava.net/

www.facebook.com/DjHlavaCZ/

www.myspace.com/djhlava

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO