CHAPEAU ROUGE

MENU

Live Underground 17.10.2011

Freestyle Mondays Openmic - 1st anniversary

Datum akce:
17.10.2011

Patro:
Live Underground

DJs & Bands:
MC ILL Spokinn (us) (hip hop)
 
PremRock (us)
 
Willie Rock (us)
 
DJ Zajazza (fr) (hip hop)
 
DJ Shock O' (hip hop)
 
Buran Buran live band
 
+ MC Metoděj, Dozer a Flowe


Freestyle Mondays oslaví 1. narozeniny v pátek v Českých Budějovicích a v pondělí v Praze s newyorskými hosty!

Letí to jako voda, v říjnu 2010 proběhla v legendárním klubu Chapeau Rouge premiéra Freestyle Mondays. Open mic jam s doprovodem živé kapely, který do Prahy z New Yorku přenesly Sestry v triku, si za rok své existence získal mnoho pravidelných návštěvníků a každé třetí pondělí v měsíci se na Freestyle Mondays představil host večera. Mezi jmény, která se na Freestyle Mondays objevila, jsou Henry D, MC Gey, Kenas&N8, Notes From Prague, Hosté Odjinud, Tesla crew, Los Chilakillerz, Petr Wajsar, De Zrechts, Loki da trixta, BioMasha a Taktika, Inge z hor nebo Rest&Dj Fatte. Za gramofony se vystřídalo nespočet Djs, kapela Buran Buran band odehrála mnoho melodií, do kterých rapovali desítky MCs. Flowe a Martin Kräussl si jako vokalisté leckdy málem oddělali hlasivky a po celý rok doprovázeli odhodlané rapery. Nesmíme zapomenout ani na MC Metoděje, který nově moderuje Freestyle Mondays v tandemu s MC Dozerem, neboť provázet návštěvníky celým večerem a koordinovat střídající se MCs u majku není žádná sranda. Zkrátka Freestyle Mondays je jedinečný mejdan se skvělou atmosférou. Našel si příznivce nejen z hip hopového rybníčku a v pondělí 17. října oslaví v Chapeau Rouge své první narozeniny. V pátek 14. října vyrazí Freestyle Mondays na cesty. V českobudějovickém klubu Street Beat totiž Buran Buran band, DJ Shock O´, DJ Ramel , DJ Zajazza, IllSpokinn a MC Dozer dají okusit jihočeským MCs, jakéže to je jamovat s živou kapelou.
V pondělí 17.10. pak vypuknou narozeninové oslavy naplno. V nově otevřeném Underground podlaží klubu Chapeau Rouge vystoupí zakladatel Freestyle Mondays Mistah IllSpokinn a nebude sám. Dorazí i další dva new yorští parťáci PremRock a Willie Green, za gramofony se objeví francouzský DJ Zajazza. České barvy zastoupí DJs:Machall, Yofre, Backman nebo Shock O´ a postarají se o skvělou zábavu v dance podlaží a do ranních hodin. Chybět nesmí ani Buran Buran band, vokalisté a MC Metoděj a MC Dozer. Zveme tedy tradičně všechny MCs, zpěváky, beatboxery a příznivce dobré zábavy a výjimečné atmosféry, aby s námi oslavili první narozeniny Freestyle Mondays.
Doufáme, že nás čeká minimálně další rok s Freestyle Mondays a mnoho skvělých hostů. Vstupenky jsou v předprodeji na barech klubu za 50,-Kč, na místě pak bude stát vstup 80,-Kč.A než vypuknou narozeninové oslavy,můžete se podívat, jak to vypadalo na Freestyle Mondays s Restem a Fattem!

Video z Freestyle Mondays s Restem a Fattem:


INTERPRETI

MC ILL Spokinn (us)

Styly: hip hop, soul funk

IllSpokinn je MC a frontman živé hiphopové kapely Spokinn Movement, jejichž první album „60 Min. Cycle Spin“ vyšlo v roce 2007. V roce 2002 spolu se zpěvačkou Mariellou Gonzalez založil IllSpokinn již legendární open mic v klubu Sin Sin pod názvem Freestyle Mondays, který dodnes
spolu uvádějí každé pondělí.  Je rovněž mentorem newyorské mládeže – je členem projektu Urban Art Beat, kde v rámci mimoškolních aktivit učí děti druhého stupně základní školy jak rapovat či skládat písně.

www.illspokinn.com
http://www.facebook.com/pages/Spokinn-Movement/27756806491?ref=ts

DJ Shock O'

Styly: hip hop

Pražský Dj, který má bohaté zkušenosti jako podpora MCs na freestyle jamech, ale současně je i skvělým party Djem na nemá problém roztancovat publikum a vyhecovat jej osvědčenými hity. Pražští MCs ho velmi dobře znají z open mic mejdanů a ti mimopražští ho mohli slyšet například na  Hip Hop kempu.

www.facebook.com/pages/Dj-Shocholatechocho/139339529425884

Buran Buran live band

Ve složení: Kryštus-bicí,basa-Tom,kytara-Štěp, housle a zpěv-Hortenzie, aby doprovázela ve spolupráci s Djs odvážné MCs, beatboxery nebo zpěváky, kteří se rozhodnout postavit za mikrofon. Dále pak vokalisté Flowie a Martin KräussV

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO