CHAPEAU ROUGE

MENU

Live Underground 31.1.2020

FULL FLAVOUR

Datum akce:
31.1.2020

Patro:
Live Underground

DJs & Bands:
Andromedik (be) (d'n'b)
 
HighThere (ger)
 
Fourstepper & Excentric (d'n'b)
 
L1 DNB (d'n'b)
 
DJ Sphere (d'n'b)
 
DJ Elminor

Již na konci ledna odpálíme novou sérii DNB eventů, které jsme začali jako Fourstepper & Excentric připravovat v klubu Chapeau Rouge Prague. Naším prvním hostem nebude nikdo jiný než Andromedik – belgický producent s releasy na labelech jako je Liquicity, NCS, Radar Records, High Tea Music a dalších.

Kdo se postará o support celé akce? Například HighThere, který za námi dorazí až z Německa! Českými supporty jsou reprezentanti labelu Empire Recordings – L1 DNB, Sphere DNB a Elminor. Nemohou chybět ani liquiďáci Fourstepper & Excentric, kteří za celým eventem stojí.

Více informací o vstupenkách brzy!

Fb událost: www.facebook.com/events/414317399259241/ 

INTERPRETI

Fourstepper & Excentric

Styly: d'n'b

Fourstepper & Excentric, vlastními jmény Robin Opletal a Honza Střecha, rostou velmi rychle v povědomí české scény s jejich citem pro selekci tracků během vystoupení, jejich přístupu k celé komunitě a s jejich nadšením pro Drum & Bass jako takový. Oba začínali hrát odděleně, ale společné vystupování a produkce je baví mnohem více. V setech Foursteppera a Excentrica uslyšíte nejčastěji hudbu z labelů jako je Hospital, Liquicity, Shogun a nebo například Galacy. Společně také stojí za novým projektem Full Flavour, který se snaží přinášet do Prahy ta nejzajímavější a nejperspektivnější jména převážně z liquidfunkové části scény.

www.facebook.com/fourstepperexcentric/ 

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO