CHAPEAU ROUGE

MENU

3.12. D'n'B Clash

  
3.12. DNB Clash a speciální hosté PIXIE a AKIRA
DNB Clash je zpět! Unikátní drumandbassový večer s dlouholetou tradicí opět rozezní Chapeau Rouge a to v sobotu 3.12.2022. Tentokrát vás čeká  něco opravdu speciálního – jako hosté “clashnou” PIXIE a AKIRA! Jedna z nejzvučnějších jmen české dnb scény, které stály za dj pultem už v jejích počátcích a dodnes patří mezi absolutní špičku. A to není všechno, tradiční lineup ještě doplní projekt Goosebumps (Pocket Person & Friex) ze Snare Junkies crew.

Můžete tak čekat našláplé sety plné energie, hutných bas a zlámaných beatů v rytmu a rychlém tempu drum and bass. Clash se odehraje v Underground Stagi pražského klubu Chapeau Rouge. Své schopnosti improvizace a vzájemné spolupráce předvedou djs prostřednictvím dvou paralelních mixů (unikátní zapojení, které uvidíte pouze na akcích DnB Clash). Vzniknou tak zajímavé a spontánní kombinace djských stylů.

Výsledný mix se stane originální a neopakovatelnou kombinací taneční hudby. Jedná se o inovativní přístup, překračující hranice klasického „B2B“ (Back to Back) stylu. Celý večer se tak nese v progresivním duchu a žádná skladba nezazní dvakrát stejným způsobem. DNB Clash si zakládá na rozmanitosti, očekávejte tedy hudbu z celého spektra tanečního světa Drum and Bass.

 V podzemním patře Chapeau Rouge se dále střetnou uskupení rezidentních crew Chapeau Rouge - URBAN SCALP, DUNENI.cz, LATROD3CTUS a SINFUL MAZE.

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO