CHAPEAU ROUGE

MENU

26.8. Republic Artists


 

26.8. Duo WILLERS BROTHERS (uk) jako hlavní host Republic Artists


 


V sobotu 26. srpna zavítá do Chapeau Rouge britské duo Willers Brothers, a to v rámci klubového večírku Republic Artists Records, který se bude konat ve všech patrech klubu. Zahraniční hosty doplní kvalitní domácí support.


„House floor“ bude mít v režii zmíněné duo Willers Brothers, které se na UK scéně pohybuje 6 let. Od roku 2013 jsou rezidentními djs v londýnském klubu The Egg. Britský magazín DJ MAG zařadil v srpnu 2015 Willers Brothers do rubriky „This month’s Djs To Watch out for.“ Za posledních 12 měsíců dvojice hrála v uznávaných klubech nejen ve Velké Británii, ale také v Estonsku, Francii, Německu (Tresor, Watergate), Itálii, Lucembursku, na Maltě, v Holandsku, Rumunsku a Španělsku (Space Carl Cox, Pacha). Jejich komerčně nejúspěšnější track „Mind Craft Glasses” zahrál Marco Carola na festivalech a v klubech po celém světě.  Willers Brothers tento rok předskakovali Jamie Jonesovi v Tobacco Dock London, zakládají „vinyl only“ label WE_R HOUSE, na kterém jim v září vyjde sólové EP Space Age. 

„Techno floor“ bude téměř celou noc pod dozorem šéfa Republic Artists Records Thomase Tesly, který zahraje pětihodinový set. Mezi známé londýnské kluby, kde Tesla hrál a momentálně hraje patří The Egg, Steelyard, MoS, Fire, Corsica Studios, Lightbox nebo Jamm Brixton. Mezi další respektované kluby, kde Thomas hrál patří berlínský Tresor, Magdalena, Suicide Circus a Amnesia na Ibize. Jeho produkci najdete na labelech Tanztone, Wasabi Generals, Nightphunk nebo na již zmíněném labelu Republic Artists.

O support na house stagei se postará Kirill Astra (Wildt/Tamdem) a Lillou. „Techno floor“ otevře Ly Sas z Gruzie. Na baru se na vás budou těšit Da Moona a Sta.

Poslední srpnová sobota patří londýnskému kolektivu Republic Artists. 26. srpna nesmíš v Chapeau chybět!

 

FB Událost: www.facebook.com/events/1890966021155334

Datum: Sobota 26. srpna 2017
Vstupné: do 23:30 - 100,- Kč, od 23:30 - 150,- Kč
Klub: Chapeau Rouge, Jakubská 2, Praha 1

26.8. Republic Artists w/ Willers Brothers / UK, Thomas Tesla 5 hr set from Thomas Suchy Tesla on Vimeo.

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO