CHAPEAU ROUGE

MENU

10.12. Republic Artists10.12. Londýnský kolektiv djs a label Republic Artists na poslední letošní akci v Chapeau Rouge!

 

Londýnský kolektiv djs a label Republic Artists se vrací do všech tří pater klubu Chapeau Rouge. Aktuální i prověřený house & techno sound s sebou přivezou 3 residentní djs a producenti labelu RA: Jacob B, Thomas Tesla a Veloz, které doplní zástupci domácí scény Da Moon, dMIT.RY a Kirill Astra.


Techno stage ovládne Jacob B, třiadvacetiletý polský DJ a producent, který si získal pozornost mnoha zavedených jmen světové scény, médií, hudebních vydavatelství, evropských klubů a promotérů během pouhých tří let působení na scéně. Jeho nápaditá a bezchybná produkce, která se pohybuje na pomezí techna a house s prvky garage a acidu, se rychle rozšířila po Soundcloudu. Jeho muziku můžete najít na zavedených brandech jako Cuff, Fabric Records, Say What?, Kase Kool nebo Applique Music. Jeho track Sruba, který vyšel na Republic Artists Records byl hrán na BBC Radio 1.

Thomas Tesla, šéf Republic Artists Records, se ujme role headlinera na housové stagei. Tesla během posledních let vystupoval v mnoha londýnských klubech, mezi které patří Fire, Lightbox, Crucifix Lane, Steelyard nebo Egg. Zahrál v berlínském Tresoru, španělské Amnesii a na dalších místech po celé Evropě. Na triku má povedený remix pro Nikolu Galu, který vyšel na Republic Artists Records a několik singlů na Wasabi Generals, Tanztone nebo Nightphunk.


O kvalitní support se postará pravidelný host londýnských RA akcí mexický dj Veloz, a zástupci domácí scény Da Moon, dMIT.RY a Kirill Astra. Bar stage bude mít pod kontrolou DJ Vanko a náš rakouský kamarád Mark Dale.


Druhá prosincová sobota patří londýnským djs. 10. 12. nesmíte v Chapeau chybět!


Událost na FB:
www.facebook.com/events/1431232746917686

Datum: 10. prosince 2016
Vstupné:
 do 23:00 - 50,-  / od 23:00 – 100,- Kč
Klub:
 Chapeau Rouge, Jakubská 2, Praha 1
Start: 
22:00.


 

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO