CHAPEAU ROUGE

MENU

Kay a Rob Org ze Sunshine v Chapeau


Znovu a pravidelně Kay  a Rob Org v Chapeau

Přestože se zdá, že Sunshine přes zimu spí, opak je pravdou. Kromě toho, že vymetají tuzemská i zahraniční studia a kousek po kousku dávají dohromady sourozence Dreamera, chystají se v užší sestavě expandovat do klubů jako djs.

,,Klubová scéna drží jako rukojmí lidi, co se chtějí normálně bavit. Jsme možná z pohledu těch, kteří rozjížděli taneční párty v Čechách, úplný diletanti, protože nectíme zavedený pravidla a neumíme míchat dva tracky do sebe. Jenže na to už dneska každej kašle. Trend je mnohem liberálnější, členové kapel normálně hrajou v klubech věci, který je baví a ovlivňujou tak mimoděk vkus lidí, co na ně chodí. Nemáme vůbec žádný ambice, chceme se jenom dobře bavit a bavit lidi, co jedou v tom, co se hraje v klubech po celým světě,” říkají Kay a Rob Org.

Po hostování na parties spřátelených desperátů The Fakes (Clash, T.R.A.S.H.) nebo na brněnském London Calling chystají pravidelné mejdany ve spolupráci s pražským klubem Chapeau Rouge Underground. Budou se jmenovat Bounce! Bounce! a na programu klubu se objeví každé dva měsíce.

Sledujte weby, myspace (www.chapeaurouge.cz, www.myspace.com/sunshinetrash) a program Chapeau Rouge. Bounce! Bounce! bude nedokonalá undergroundová zábava, legrace, tek-punk model 2009, fashion victims, hezký holky a samozřejmě crowdsurfing!  
 
Nejbližší Akce:

14. 3. - 21:00 - Chapeau Rouge Underground
23. 5. - 21:00 - Chapeau Rouge Underground
20. 6. - 21:00 - Chapeau Rouge Underground
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO