CHAPEAU ROUGE

MENU

27.10. 97. NAROZENINY CHAPEAU ROUGE

Vladimir 518 oslaví 97. narozeniny Chapeau Rouge vstupem zdarma


 

Adresa Jakubská 2 se 27. října promění na šantán plný vážených pánů a tajemných dam. Díky letošní party se náš třípatrový klub v centru Prahy vrátí do doby svého vzniku, 20. let minulého století.

Hudební program je jako už tradičně zcela zdarma a to ve všech patrech. Na narozeninovou oslavu si klub Chapeau Rouge připravil celkem čtyři pódia plná kapel i djs. Chybět nebudou ani narozeninové dekorace, drinky a speciální performance včetně oblíbeného průvodu na Staroměstské náměstí, který se tentokrát ponese v kabaretním duchu.

Headlinerem akce je Vladimir 518, který svoji uměleckou tvorbu neškatulkuje pouze do jedné disciplíny nebo žánru. Kromě rapové individuální tvorby je neodmyslitelně spojen s kapelou PSH, neméně je respektován pro své výtvarné umění a názory na dobovou i současnou architekturu. Na oslavě 97. narozenin Chapeau Rouge vystoupí s živou kapelou v undergroundu.

Dalším gratulantem bude zpěvák, kytarista a herec Jiří Schmitzer. Jméno tohoto častého hosta klubů a festivalů po celé České republice slibuje zábavný koncert pro různé generace. Spolehlivě rozesměje všechny návštěvníky undergroundu.

Hlavní hvězdou clubu je světoznámý Eddie Richards (uk), kterému média přezdívají „otec house music“. Jako ostřílený londýnský dj ví přesně, jak roztančit celý klub, a dělá to skvěle. Do Prahy se pravidelně vrací, v Chapeau za pultem je tak jako doma.

Dále hrají ABAB, Bass Drop, Dead Sailor, Gadjo.cz, Lucas Hulan, The Thrillest, Them Darned Teenagers, Thomas Tesla, a kapela Prague Jazz & Swing Quartet, která zahraje v narozeninovém průvodu.

Nejlepší party letošního podzimu se koná ve čtvrtek 27. října v srdci Prahy. Bude se tančit, pít a oslavovat až do rána!

Datum: 27. října 2016;
Klub: Chapeau Rouge, Jakubská 2, Praha 1;
Vstupné: ZDARMA;
Start: 19:30.
 

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO