CHAPEAU ROUGE

MENU

14.11. Republic Artists

 


Saytek naživo roztančí pražský klub Chapeau Rouge


Londýnský house & techno kolektiv a label Republic Artists se vrací do Prahy na závěrečnou párty tohoto roku, která se koná v sobotu 14. listopadu ve všech třech patrech klubu Chapeau Rouge.

Role headlinera se tentokrát ujal britský live performer Saytek, který zahraje v České republice poprvé. Saytek vystupoval v mnoha významných klubech po celém světě jako je Tresor, Goldengate, Fabric, Space, nebo legendární The End. Během své desetileté kariéry vydal přes 200 originálních tracků a remixů na respektovaných labelech, mezi které patří i Fabric Records, Soma, Bedrock, KMS, My Favorite Robot, Wiggle, Monique nebo Cubism. V roce 2013 byl nominován britským magazínem DJ Mag v kategorii Best Live Act, ten samý rok vyhodnotil časopis Mixmag jeho nahrávku Live on Cubism jako album měsíce. Saytek zahraje naživo dvouhodinový tech house set za pomoci analogových strojů Korg, Roland a Elektron.

Thomas Tesla, šéf Republic Artists Records, se tentokrát postará o tříhodinový warm up set. Během posledních let vystupoval v mnoha londýnských klubech, mezi které patří Fire, Lightbox, Crucifix Lane, Steelyard nebo Egg. Naživo zahrál i v berlínském Tresoru, španělské Amnesii a na dalších místech po celé Evropě.

Z Londýna dále přiletí Luke Davies, který tuto sezónu spolupracoval na Ibize s tINI & gang párty, a stihnul si ještě zahrát v klubu Sankeys pro partičku Solid Grooves. Dalšími Djs budou Digital Mike (Ministry Of Sound), Jihoafričan Justin Time a Douglas Brennan, neúnavný promotér Liquid Amber parties a Kristina Records London. Nebudou chybět domácí stálice dMIT.RY (Neo Violence) a mexické duo Animal Print a Artur Legorreta.

Událost na FB: www.facebook.com/events/1008948782470205

Datum: 14. listopadu 2015;

Vstupné: do 23:00 50,- od 23:30 100,-;

Klub: Chapeau Rouge, Jakubská 2, Praha 1;

Start: 21:00.

Další informace naleznete na:

www.facebook.com/chapeaucz

www.chapeaurouge.cz

www.republicartists.co.uk

www.facebook.com/republicartists

www.soundcloud.com/republic-artists

 

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO