CHAPEAU ROUGE

MENU

27.6. Republic ArtistsRepublic Artists kolektiv opět v Chapeau RougeV sobotu 27. června se po dvouměsíční pauze vrací do pražského Chapeau Rouge londýnská house a techno párty Republic Artists – a to opět do všech tří pater klubu. A jako vždy přiváží věhlasná jména evropské house & techno scény.

Na techno stage se tentokrát představí šéf londýnského labelu Leading Astray, Dj a producent Elek-Fun, který za svou patnáctiletou kariéru vystoupil v mnoha klubech v Evropě, Jižní Americe a samozřejmě v Británii. Mezi kluby zvučných jmen, kde Elek-Fun hrál, patří Tresor v Berlíně, barcelonský Moog, Space na Menorce nebo Egg v Londýně. Jeho tracky se dočkaly podpory od mnoha významných umělců, mezi které patří i Jon Rundel, Layo & Bushwacka, Agent! nebo Agent Orange.

Na druhé stage bude hlavním hostem Tomas Kerata alias Keres, slovenský dj a producent, žijící v Londýně. Jeho debutové EP vyšlo v roce 2013 na berlínském labelu Fummelerum Company, jehož majitelem je Corvin Dalek. Po úspěšném producentském startu vydal Tomáš řadu nových tracků a remixů na již zmíněném labelu Fummelerum, ale i na dalších respektovaných německých labelech jako jsou Budenzauber, Scrambled Recordings nebo Wasabi Records. Dále se na druhé stage vystřídají Thomas Tesla (Republic Artists / Egg London), Lucas Hulan (Nightphunk) a Jimi Falconer.

Třetí, barová stage, bude pod kontrolou dje Da Moona, producenta a bosse relativně nového pražského projektu PUSH. Line up uzavře rusko-mexická dvojice Astra a Arthur Legorreta, djs, kteří mají na svědomí nový undergroundový přírůstek do pražského nočního života, zvaný Materia.
Nenechte si ujít jednu z nejlepších party měsíce a přijď poslední červnovou sobotu do Chapeau Rouge!

Událost na FB: https://www.facebook.com/events/431139310388069/

Datum: 27. června 2015
Klub: Chapeau Rouge, Jakubská 2, Praha 1
Start: 22:00

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO