CHAPEAU ROUGE

MENU

LaFEST – hudební projekt na podporu dětského domova

LaFEST – hudební projekt na podporu dětského domova v Krči

 

V neděli 14.12. od 18 hod. se v pražském klubu Chapeau Rouge uskuteční třetí benefiční koncert projektu LaFEST. Výtěžek akce bude věnován na podporu dětského domova v Krči. Během večera, bez nároku na honorář, vystoupí například hip hopový písničkář Xindl X, jazz-folková Martina Trchová s Karolínou Skalníkovou, Canny z kapely Obří broskev, žongléři ze skupiny Sto kulí a loutkové divadlo Zaraz s programem „The little sea“ pro malé i velké. Součástí večera bude i prodejní výstava obrázků od dětí z  dětského domova v Krči. Vstupné na tuto dobročinnou akci je 70 Kč.

Veškerý výtěžek z akce poputuje přímo do nadace Dětský úsměv, která zastřešuje domov pro děti do šesti let. Součástí projektu LaFEST je také informační kampaň věnující se problematice dětských domovů. Krčský domov se nyní stará o 117 dětí, které rodinu buď nemají nebo se o ně nedovede jejich rodina plnohodnotně postarat. Cílem Dětského úsměvu je dětem všestranně pomáhat, vychovávat je v zařízení rodinného typu a umožnit co největšímu počtu z nich návrat do rodin. Dále nadace podporuje šíření adopce a pěstounské péče pro děti zdravé i s postižením a snaží se být jejich budoucím rodičům oporou.

V rámci projektu proběhly již dva úspěšné večery jejichž výtěžek byl předán nadaci. Podporu projektu vyjádřili například  Jiří Schmitzer, Medvěd 009, První Hoře, Chaotic, Bobr chutná 2x, Dub in da trip, Xindl X, Jananas a dalších 35 kapel a interpretů.

Těšíme se na Vás 14.12. od 18:00 v klubu Chapeau Rouge ( Jakubská 2 – Praha 1 ) s dobročinným projektem LaFEST.

www.lafest.ic.cz

www.detsky-usmev.cz

www.chapeaurouge.cz

www.badnzone.cz/xindlx

www.trchova.cz

www.obribroskev.cz


Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO