CHAPEAU ROUGE

MENU

27. - 30.12. Nightphunk, Creative nebo Colorful House
27.12. - 30.12. Program, který bude stát za to!
Sobotní večer a noc v rytmu house music ovládne rezidentní party Chapeau Rouge - Nightphunk! 27. prosince si její duchovní otec a rezident klubu DJ Lucas Hulan pozval kolegy DJe: Malcaa, Lilloua nebo headlinera noci, deep housového mága, který se skrývá pod jménem Thomas Tesla.

Fb událost: www.facebook.com/events/372468366263862/

Nudit se v jednom z nejstarších pražských klubů nebudete ani v neděli 28. prosince a vybrat si můžete opět z 3 pater dle svého osobního hudebního vkusu. Na baru bude vinyly roztáčet moderátorka Rádia 1 a DJka Jana Kománková, která se zde představí pod projektem Bastard DJs, jejž tvoří se svým kolegou DJem O. Formánkem. O patro níže si můžete užít legendy pražské scény, které zde pravidelně můžete potkávat na jejich nedělní noci s názvem Lazy Lizard. Protancovat botky tak máte možnost pod kormidlováním djské legendy DJe Trávy, kterému sekunduje další legendární jméno: producent a DJ Risto Sokolowski aka Risto… V nejnižším ,,live underground" podlaží bude uřadovat další z domácích a každoměsíčních mejdanů Ragga! Ragga!, kam si v prosinci jeho šéf DJ Babylon Rocker pozval kolegu z Belgie, DJe Raggamufin Whitemana!


Nácviku na středečního Silvestra se můžete věnovat v pondělí i úterý. Program nabízí v pondělí 29.12. třeba letošní rozloučení s nocí Colorful House DJe Dana Cooleyho, který si pro tuto noc a její !!!115.pokračování!!! přizval hosty, DJs: Chucka, Shahrukha nebo Dadu. Na horním baru byste se tento večer určitě měli zastavit za DJs Petrem K a Kubou Kubíčkem (pravidelná noc Cubism), kteří rovněž patří mezi osvědčené DJské koně stáje Chapeau Rouge a téměř každý týden je tu můžete sledovat, jak s přehledem roztancovávají mezinárodně obsazený parket pod názvem jejich pondělního mejdanu Monday Funday


Special Grower a Los Keros tě zvou zase na úterý 30. prosince a další osvědčenou akci s názvem Creative. Creative bude hostit ostřílenou pražskou DJku IM Cyber, vedle které si zahrají DJs: Subgate, Rob Smile, TGT nebo NKYP.
Na baru nemůžete určitě přeslechnout nezapomenutelnou a originální produkci Davaj Soundu, který rozhýbe svou náloží balkánské muziky a DJi Pozorem, Danny Hellem i muzikanty snad i mrtvolu! V nejnižším patře klubu si v úterý v rámci večírku s názvem Spin užijete Djs: Pata Hearta, Synaptika nebo DJane Annu Mischkin, kteří potěší všechny příznivce house music či techna.


Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO