CHAPEAU ROUGE

MENU

31.5. CLASH!SPITZER (fr) poprvé v Praze!
Do Prahy poprvé míří francouzské bratrské duo Spitzer. Matthieu a Damien hrají živě a především zábavně: mají široký záběr od techna přes elektro až k nu disku. Elektronickou hudbu navíc infiltrují punkovými prvky a vyžívají se v překvapivých nápadech.Hráli už jako malí: Damien na bicí, Matthieu na kytaru. Věnovali se popu i punku, používali anglické vokály. Nakonec se ale rozhodli dát přednost digitální produkci. Ve svém lyonském bytě postavili studio a pojmenovali se podle oblíbeného koktejlu Al Pacina v kriminálce Donnie Brasco.
Spitzer začali zostra, když v roce 2008 rozčtvrtili diskotékový hit In My Arms od Kylie Minogue. Vzápětí remixovali také Sally Shapiro a udělali neoficiální remixy pro Portishead nebo The Clash. Vlastní tvorbu poprvé představili o dva roky později na EP Roller Coster, pak stejně dlouho připravovali debutovou desku The Call. Loni pak vystupovali ve slavné Boiler Room.
Na akci nebude chybět ani pražské DJské duo The Fakes, které letos oslaví devět let své existence. Za tu dobu odehráli přes tři stovky parties v České republice a přijali také pozvání klubů v Bratislavě, Budapešti, Berlíně a Vídni.

Praze se Spitzer představí už v sobotu 31. 5. 2014 na akci CLASH! v Chapeau Rouge. Dále zahrají Frank Lucas a mladí čeští DJs Holy, Murder Bear Doug a Maxxbauer.

Akce probíhá ve spolupráci s Francouzským institutem v Praze. Mediálními partnery akce jsou servery Techno.cz a Protišedi.cz.


Událost na FB: https://www.facebook.com/events/311760122306866/

Datum: 31. května 2014;
Klub: Chapeau Rouge, Jakubská 2, Praha 1;
Start: 22:00.

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO