CHAPEAU ROUGE

MENU

25.4. Bounce!Bounce!

 

CATHEDRAL OF NOISE & ODXT MGMT PRESENTS

BOUNCE! BOUNCE!
Berlin vs. Prague
First Edition


 
Dubnové pokračování pravidelné noci Bounce! Bounce! berte jako unikátní spojení něčeho, co má svoje pevné kořeny v nedávné minulosti.

Za vším hledej Deana Rosenzweiga. Tenhle v Berlíně usídlený Američan se objevoval v Čechách a hlavně v Praze dost často. Nejdřív jako kytarista IAMX v jejich nejrozjetějším období, potom s Jamesem Cookem a v rámci Bounce! Bounce! dokonce několikrát, naposledy jako electro-punkové duo s Megg Morales. Maluje, skládá, po třech letech neúnavného tour manažerování Crystal Castles se vrátil do Berlína a založil ODXT MGMT. A teď - společně s Bounce! Bounce!, bude poprvé prezentovat v Praze spřízněné kapely a DJs. A nebude to naposledy. My totiž chystáme další společné akce, ale na to je ještě brzy. Takže koho ODXT MGMT společně s Chapeau Rouge a Cathedral of Noise v pátek 25. dubna do Prahy přivezou?

AUTIST (live)

Tahle krátká informace vystihuje Autist dostatečně: "Comes on like the bastard child of Einstuerzende Neubauten and Atari Teenage Riot,
perfecting the mix of cold techno beats and furious glam-punkguitars. For which, we are obliged to love them". Perfektní blend kytar a elektroniky; taneční, moderní, do klubu, na dekadentní párty. Budete je milovat. A komu by to snad bylo málo, tak s nimi na bicí hraje Christopher Chartrand, bubeník zmiňovaných Crystal Castles!STRIP DOWN (live)

Electropop? Synthpop? Máte rádi Ladytron? Peaches? Chybí vám sexy element zasazený do lo-fi elektroniky? Odosobnění a rajc zároveň? Strip Down je alter ego mladé britské skladatelky, producentky a performerky Ellie Gregory. I ona záhy po absolvování konzervatoře v Birminghamu podlehla vábení Berlína a přesídlila do nejvíc cool města ve střední Evropě. Stát se další členkou zhýralého ODXT klanu byla už jenom formalita.ODXT AKA DEAN ROSENZWEIG (dj set)

Dean má v Praze fanoušků víc, než kdejaká místní undergroundová celebrita. Holek, kterým se tu z něj motá hlava, by bylo na frontu řekněme stejně dlouhou, jako když tu naposledy hráli Crystal Castles. Tedy od vchodu do Lucerna Music Baru až na Václavák. Dean žije v Berlíně, ale pochází z Ameriky (Philadelphia), hrál na kytaru v kultovních IAMX a v Čechách byl i se svojí electro-punkovou kapelou Bk/Naked Cuddlez, kterou obsluhoval společně s polonahou divou Megg Morales (https://www.abradio.cz/hudebni-novinky/telegraficky/6353/byvaly-kytarista-iamx-a-jeho-novy-projekt-hostem-na-dubnove-bb/). On je ODXT a pod tímto kryptogramem se objeví i jako DJ. Že to nebude nuda, na to si můžete vsadit.


To vše plus samozřejmě KAY $ TVZEX (CATHEDRAL OF NOISE/BOUNCE! BOUNCE!)
+
THEM DARNED TEENAGERS (dj set) a ED BASS & FRIENDS (dj set)

Fb událost: www.facebook.com/events/252044338301163/

POWERED BY JAGERMEISTER
SUPPORTED BY PROTISEDI.CZ
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO