CHAPEAU ROUGE

MENU

30.4. Legendární Wiggle party

Wiggle London party míří do Prahy!
Eddie Richards, Terry Francis a Nathan Coles. To jsou tři jména, která za posledních dvacet let doslova pohnula světem house music nejen ve Velké Británii, ale na celém světě. Od letošního roku se 30. duben zapíše do českého kalendáře jako den taneční hudby. Ne jeden, ale všichni tři residenti totiž přivezou kus Wiggle London party do všech pater Chapeau Rouge!Eddie Richards je kmotrem house a techno music a to nejen podle časopisu Mixmag, který mu tento titul udělil. Eddie byl jedním z prvních mix DJs residentů v nejlepším klubu na světě, Camden Palace, a nelze mu upřít ani prvenství v experimentech s house music v 80. letech.

Prestižní britský časopis Muzik magazine udělil v roce 1997 cenu Best New DJ Terrymu Francisovi. Od té chvíle se producenti po celém světě doslova perou o jeho volné termíny hraní. Dalším přelomovým okamžikem bylo vydání jeho sólového alba Architecture, které jeho postavení definitivně potvrdilo. Terry Francis dodnes patří k nejlepším house DJs na světě.

Nejen Eddie Richards a Terry Francis tvoří jádro Wiggle party. Neméně významným článkem je třetí zakládající člen Nathan Coles. Tento DJ zanechal během své neuvěřitelné dvacetileté kariéry stopu v srdcích fanoušků house music na čtyřech kontinentech.

Legendární londýnská Wiggle party přijíždí do Prahy a všichni tři rezidenti zahrají už 30. dubna plnohodnotné sety v Chapeau Rouge.

Dále hrají: Lucas Hulan, Lumiere, Felix!, Ezwell a DJ Hlava.
Událost na FB: https://www.facebook.com/events/266821963479451/


Datum: 30. dubna 2014;
Klub: Chapeau Rouge, Jakubská 2, Praha 1;
Start: 22:00.

Další informace naleznete na:
http://www.wigglelondon.com/
https://soundcloud.com/nightphunk

_____________________________________________________________________

A POZOR - MŮŽETE TAKÉ SOUTĚŽIT O SKVĚLÉ CENY -
www.protisedi.cz/article/soutez-o-pekne-ceny-k-party-wiggle-v-chapeau-rouge

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO