CHAPEAU ROUGE

MENU

26.10. Další CLASH titánůChapeau Rouge a Expresradio uvádí:


JEAN NIPON v Chapeau RougeČeskému publiku se poprvé představé rafinovaný francouzský electro producent JEAN NIPON ze žhavého pařížského labelu ClekClekBoom. Živě zahraje talentovaný dream pop LUKE MAYEN a na CLASHI! uslyšíte i STIFLER SELECTRA vs DIRTY LITTLE TOASTER. K tomu WOOSTEP a rezidentní THE FAKES, KEWU, MINT, JAYYARE a SPECTRE.


JEAN NIPON (ClekClekBoom /FR, electro).
Tajemný muž francouzské elektronické scény. Do Paříže prý přijel jenom s deskou Pink Floyd. Potom už se věnoval umění svobodnému i užitému. Navrhnul například lahev pro Coca Colu, hrál na bicí v hardcoreové kapele. Patnáct let už se také věnuje djingu. V duu Teamtendo svytvářeli hudbu z osmibitových Gameboyích, tehdy si ho také všimnul dnes už leegendární nahrávací značka Institubes. v současné době vydává u ClekClekBoom, jednoho z labelů, který určuje pařížské hudební trendy.
Těšte se na jiskřivou směs posthouseu, bassu a electra a zatím čtěte rozhovor tady

LUKE MAYEN (dreampop, live).
Čerstvý dreampopový projekt, který má šanci stát se jedním z objevů letošního roku.

THE FAKES.
Rezidenti party CLASH!, soustředí se na míchání žánrů od indie a electra přes dubstep až k trapu. Nejnověji zremixovali pecku Borise Carloffa In My Lonely Room, kde hostoval Ghetto Priest, spolupracovník Massive Attack nebo Asian Dub Foundation.

CLASH! v sobotu 26. října začíná ve 21 hodin.


CLASH! probíhá za medialní podpory Francouzského institutu v Praze, mediálními partnery akce jsou servery Techno a Protišedi.

To je CLASH! Pojistky budou lítat!

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO