CHAPEAU ROUGE

MENU

31.8. Sub-marine afterparty


31.8.2013

SUB-MARINE AFTER PARTYDjs:

CLAIRE MORGAN (Haul Music, Australia)
Dmitry & Ol-Wizz (Neoviolence)
DJ Schwa (Shades of Gray)
Ralph Kosmos (Endless Illusion)
Roman Rai (Roxy Prague)
Fatty M (Roxy Prague)
Shaddowbox Djs (2K, Sweg, M4Y4, Honey, Anakin)
+ Special international guest!

Po Sub-Marine Boat Party se bude pokračovat velkou třípatrovou afterparty v pražském klubu Chapeau Rouge. Jako hlavní host přijala pozvání hudební producentka s vinylovou úchylkou Claire Morgan.Claire vystupuje jako rezidentní djka v těch nejlepších australských klubech. Dodnes pravidelně vystupuje ve městech Brisbane, Sydney a Melbourne. A ať už se jedná o mejdany v klubech, na lodích nebo na outdoorových festivalech, Claire s sebou vždy vozí svůj jedinečný výběr desek, ve kterém nechybí house music, disco, funk, acid a techno. V roce 2012 svoje působiště rozšířila o Berlín, kde teď s malými přestávkami žije.
Během své kariéry hrála po boku těch největších jmen taneční scény z celého světa, jako jsou Sven Väth, Joris Voorn, Derrick May, Miss Kittin, Efdenim, Aril Brikha, Audion/Matthew Dear, DBX a Mathew Jonson. Její tracky si oblíbily takové osobnosti, jako například Ripperton.
Když se Claire zrovna nevěnuje hraní a surfování, skládá hudbu k filmům a k televizním pořadům. Claire se může pochlubit širokým záběrem zahrnujícím vše od ambientní elektronické hudby po kompozice pro celé orchestry. Za pultem ji podpoří Dmitry & Ol-Wizz, Dj Schwa, Ralph Kosmos, Roman Rai a Fatty M.

Ve spodní části klubu se můžete tešit na zlomený mejdan pod taktovkou Shadowbox Crew. Během večera se za mixážním pultem prostřídají DJové 2K, Sweg, M4Y4, Honey a Anakin. O živý doprovod se postará Chris Vern, který předvede svůj um na trubku. Pokud máte rádi drum’n’bass ve všech jeho podobách, tak neváhejte a přijďte s námi oslavit konec léta na Sub-marine Afterparty do vyhlášeného pražského podniku Chapeau Rouge.

Těšíme se na vás!Akci podporuje Club Mate, Chapeau Rouge a Beef records.

www.chapeaurouge.com
www.beefrecords.net


Více informací naleznete na facebooku:
http://www.facebook.com/events/472805686148420

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO