CHAPEAU ROUGE

MENU

22.6. Clash! pod dívčí taktovkouJohana posílá bomby na CLASH!
CO: CLASH! * JOHANA, MANON MEURT/live, THE FAKES, MINT, SPECTRE+DISTRESS, GROOVYLUVAH
KDY: v sobotu 22. červnaa 2013 od 21.00 hodin
KDE: CHAPEAU ROUGE, Jakubská 2, Praha 1Předprázdninový CLASH! proběhne v dívčím diktátu. Navštíví nás femme fatale Dj JOHANA, naživo pak vystoupí shoegazeoví Manon Meurt. Rezidentní THE FAKES pak za mixem doplní MINT, SPECTRE+DISTRESS, CONVOY a GROOVYLUVAH. Od electra až ke trapu.


JOHANA.
Znáte ji z kapely Kazety, z dua Diskjockejové, z filmů (Nic proti ničemu), z televize (Na stojáka) nebo z poslední znělky na Festival otrlého diváka. Johana Švarcová čili Dj Johana je femme fatale s lidkou tváří. Na začátku března jela turné s americkým hudebníkem Mikale de Graafem, který byl v Česku se sólovým elektronickým projektem Liquidrome. Její set se odvíjí od toho pro jaké publikum hraje. Pokud je situace nakloněná tanečním trackům z konce osmdesátých nebo začátku devadesátých let, přimíchá něco ze současnosti a je nejspokojenější. Především Johana ale funguje mimo jakoukoli škatulku. Její sety jsou překvapivým hudebním dobrodružstvím. Kromě toho vypadá úžasně, zvlášť když si vezme kšilt s těmi žlutými kamínky. „Míchání znamená, že ty dvě věci prolneš a dáváš do nový souvislosti, do jinýho kontextu, v tom je ta jedinečnost. Originalita není zas tolik ve výběru, já hraju písničky, který hrajou různí lidi, ale já to dám do nějakýho kontextu a ten je ‚by Johana‘,“ řekla nedávno v rozhovoru pro Fashionbook.CZ

https://soundcloud.com/dj-johana-djMANON MEURT.

Dvě holky, dva kluci a shoegaze. Syrová, katarově řezavá melancholie zní od téhle kapely zatraceně autenticky. Anebo taky jedna z mála českých kapel, která nezní vůbec česky. „Anebo taky jedni z talentů, které formují letošní scénu,“ říkají k tomu rezdidentní The Fakes.
https://www.facebook.com/pages/Manon-meurt/

THE FAKES.

Rezidenti párty CLASH! vám vypráší kožichy ve spodním patře Chapeau Rouge na Fresh Stage. Těšte se na jejich novou pecku Fake It Till You Make It.
https://soundcloud.com/the-fakes-1/the-fakes-fake-it-till-you

Na CLASHI vystoupí i electro dj MINT, čím dál tím lepší trashová dvojka SPECTRE+DISTRESS, garageoví CONVOY a rezidentní dj Expresradia GROOVYLUVAH.


CLASH! v sobotu 22. června začíná ve 21 hodin.


Facebook:

https://www.facebook.com/events/554515447934406/

To je CLASH! Pojistky budou lítat!

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO