CHAPEAU ROUGE

MENU

3.8. Projekt 9000Miles


Máte rádi street art a graffiti, dobrou muziku a propojování lidí, muzikantů a zkušeností? Jestli ano, tak ve středu 3.8. je pro vás Chapeau rouge to správné místo.

Uskuteční se zde jedinečná akce, právě v Chapeau rouge má totiž zastávku unikátní projekt 9000Miles. Ten je založen na myšlence spojit různorodé umělce ze všech žánrů napříč Evropou. Zastávkami jsou různé festivaly a kluby v devíti evropských městech a jejich součástí jsou performance a spolupráce s místními umělci. Výsledkem jsou audio-vizuální projekty a performance, které si můžete užít i v Chapeau rouge, jež se jako zástupce Prahy stane dějištěm této akce. Umělci, kteří s tímto projektem brázdí Evropu (a kteří se k němu připojí cestou) pak budou součástí finální akce projektu 9000Miles v belgickém Gentu. Na samotné akci se bude natáčet materiál pro dokument z projektu, který bude v roce 2012 soutěžit na mezinárodním festivalu dokumentárních filmů.

Celá akce odstartuje v 18:00, kdy budou v Chapeau rouge společně tvořit čeští, belgičtí a američtí writerz a street art výtvarníci, jmenovitě: Steve Locatelli (be), A Squid Called Sebastian (us) či Stanislas Lahaut (int), za českou scénu pak Cheetism, Masker nebo Duke a Baest.

Chybět samozřejmě nebude ani hudební program, Dance Club a Bar oživí belgičtí Acrid Cast, MC Rubski či DJ Hypercutz, dále pak tuzemští Foggy Fogosh, Tesla Crew, Diakritika, DJ Back, DJ Watra, DJ Dr. T.N.F. a mnoho dalších.

Více info o umělcích najdete v našem Programu

9000Miles Sneak Peek from Digsville Music on Vimeo.

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO