CHAPEAU ROUGE

MENU

18.6. 5th Ableton Workshop Anniversary5. výroční workshop Abletonu

18.6. budou obě patra klubu Chapeau rouge hostit špičky (nejen) české taneční scény. V klubu předvedou svůj um DJs a producenti Tomáš Haverlik, Eddie Sender, brněnský DJ Typhoon a Deepress. Bar stage pak bude ve znamení Boris Carloff Live, Elektrabel Live, Sunakashi Live a hostů. Můžete se těšit na speciální promítání performerů na velkoplošnou obrazovku, budete tak mít možnost vidět i slyšet vše, co se děje pod rukama účinkujících. A proč to všechno? Protože právě Chapeau rouge má tu čest hostit afterparty 5. výročního workshopu Abletonu.

Samotný workshop v pražské Music City pak nabídne hosty z berlínské centrály Ableton – například specialistu Dennise Fishera, který představil výjimečné vlastnosti spojení Akai APC-40 a Max for Live. Producenti a DJs Tomáš Haverlik a Eddie Ssender přiblíží své projekty, přístup k tvorbě hudby a jejich postupy při live i studiové produkci. Jako bonus navíc Tomáš představí zařízení OpenLabs D-Beat. Na tomto dni nabitém informacemi uvidíte i Alexandra Vaňka (představí použití zařízení Apple iPad2 a iPhone4 a jejich využití pro live i dj-ing včetně implementace pomoci Max for Live) nebo Jara Cossigu. Na své si přijdou i začátečíci, pro které bude určen dopolední program, který povede Libor Ocásek, kde se můžete naučit základním vlastnostem a principům programu Ableton Live. Po celou dobu workshopu budou pro účastníky připraveny 2 konzultační místa s produkčním i dj-ským vybavením, software od Native Instrumenst, Akai, Euphonix, Numark, Avid, UAD a další.
A nezapomeňte – po tomto informačně vyčerpávajícím dni vás čeká ještě afterparty v Chapeau rouge a na ní i všechny hvězdy workshopu!

Těšíme se na vás!

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO