CHAPEAU ROUGE

MENU

5./6.12. Pokus o překonání rekordu v nonstop rapu


Jaký bude první český rekord v non stop rapu?


Rap, několik desítek MCs a DJs, klub Chapeau Rouge, komisaři z agentury Dobrý den a 27 hodin, to jsou pojítka události, která se uskuteční 5. a 6.prosince 2010. Sestry v triku a Chapeu Rouge se rozhodli uspořádat rapový maraton, který má za úkol nejen vytvořit český rekord v non stop rapu, ale především propojit hip hop, dance hall, reggae a d’n‘b scénu. Potkají se tak MCs a DJs z různých měst, žánrů, zkušeností, síly svých jmen a věkových kategorií, kteří se za dohledu komisařů z Agentury Dobrý den pokusí společně vydržet co nejdéle rapovat a vytvořit tak rekord v nepřetržitém rapování se zápisem do České knihy rekordů. Čeká vás přehlídka rapu ve všech jeho podobách od freestyle, přes ragga k d’n’b a samozřejmě hip hopu. Pevně je dán pouze maximální rozestup mezi koncem jednoho a začátkem dalšího účinkujícího:10 sekund.

Mezi desítkami účastníků náročného maratonu lze zmínit následující MCs a Djs: MC Jacob (Skyline), Henry D, Sifon(WWW), Vladimir 518(PSH), Rest, Matheus, Elka, Spiffo (vítěz Ring for MCs 2010), MC Metoděj (český vítěz EODUB 2010), Gambrz Reprz, Admirál Kolíbal, MC Gey, DLM, Riko, Fogosh, Taktika, Šlapeto, Paparasty, Katrin, Missy M, Cocoman, Deron, F.I.L., Matta Hari, Styffah, Postr, Wist, Saibo, Gruz3193, Roasty, SWD(Sodoma Gomora), Tigo&LB, Mine, Malýman, Worlos, Planet House Jam, Sharkass, Nate, KiRo, Chilly, Exot, 6. smysl, Arab, Krapy, Dee, Dali, Sába, Sidoc, MryMarty, Qes, Febio, Gramy Gramatiky, Dobroděj, Laci, Piro a mnoho dalších.
Mezi DJs na vás čeká Maro( Prago Union, Gambrz Reprz), LU2, Lil Rowa, Friky (Troubel team, CZ&SK DMC Teams 2010), Shocholatechocho, Roccaflex Sound, Bass Bros, Ed Bass, Hlava, Scarface, Yofre, Rime, Kalim, Angel DJ Dawg, Phlegmatic, Majross, Nepster(Planet House Jam), Machall, Ark a další…

Doufejme, že čas, který se všem účastníkům podaří společně prorapovat bude co nejdelší. Přijďte se podívat jak spojí své síly lidé z různých proudů, od undergroundu až ke komerčně úspěšným projektům. Do rekordu se může aktivně zapojit jakýkoliv MC či DJ, který se dosud nepřihlásil, stačí pouze zaslat email na kontaktní adresu a dorazit na místo určení, tedy do pražského klubu Chapeau Rouge! 5. a 6. prosince se bude totiž v Chapeau Rouge non stop rapovat! Jak dlouho? Doražte a uvidíte sami!

Akce: Překonání rekordu v non stop rapu
Pořadatel: sestry v triku a Chapeau Rouge
Místo konání: Chapeau Rouge, Jakubská 2, Praha 1
Start: 5.12.2010 18:00 (konec 6.12.2010 2?:00)
Kontakt: dan@chapeaurouge.cz , vtriku@gmail.com, lucie@daskarecords.czPartneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO