CHAPEAU ROUGE

MENU

29.7. Červencový Conflux!

   Dámy a pánové ve čtvrtek 29. července  se můžete těšit na další vydání párty Conflux, který mají pod palcem Bass Bros. djs. Opět budou Bass Bros. djs roztáčet svoje desky na baru vrámci summer bar stage edition.   

   Ještě by se asi hodilo trochu představit Bass Bros. djs. Na počátku roku 2010 získali Bass Bros. djs dříve také Vault 23 rezidentní noc, kterou posléze pojmenovali Conflux. Conflux znamená v latině soutok a v rámci jejich party dochází k soutoku různých stylů moderní elektronické hudby.
   Hlavním žánrem, který Confluxu dominuje je drum and bass, těsně pod ním se drží breakbeat a v nesposlední řadě dubstep. Čas od času je k slyšení také i nějaký ten house, který působí jako přijemné osvěžení během noci plné zlomených beatů.

   Párty začne v devět hodin a první desky položí dj Neighbour, který zahraje dubstep s prvky housu. V jeho setech dominují interpreti jako Martyn, Synkro a Indigo. Okolo půl jedenácté se gramofonů ujme dj Kolik se svým old schodovým breakbeatem, ve kterém se nebojí poustět takové pecky jako Bad Touch od  Bloodhound Gang :).

   A to už se bude pomalinku blížit půl noc a ozývat se první drum and bassové placky s nádechem deepu a liquid funku od dje Blofelda, který se ve svých setech vyznačuje harmonickými mixy a perfektním selectionem. Poté se opět vrátí za gramofony Neighbour a Kolík, kteří se postarají o zbytek noci a budou hrát trochu v ostřejším tempu tech-stepu a také  jump-upu.

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO