CHAPEAU ROUGE

MENU

10.4. Culture Shock DJs

Culture Shock 3

10.4., Chapeau Rouge
21.00, free entry / 50 CZK after 23.00

Djs: B-Complex, Brooklyn, Deadly Viperz  (Akira & Anakin), Thiew & Meikos, Dave, Ezop, Er_X, Orea, Stantha, Vorel, MC Decker

Třetí díl multižánrové party Culture Shock, který proběhne 10.4. v pražském Chapeau Rouge, přinese nemálo zajímavostí a jistě zaujme mnohé hudební nadšence.

Těšit se tentokrát mohou především milovníci liquid funku, neboť headlinerem drumandbassové Dance Stage nebude nikdo jiný než stále populárnější B-Complex ze sousedního Slovenska. Pecka Beautiful Lies, která vyšla v loňském roce na Hospitalu, jen potvrdila jeho talent a B-Complex je tak právem nositelem ceny za nejlepšího slovenského producenta pro rok 2009. V kategorii nejlepší slovenský DJ přitom obsadil druhou příčku a jeho vystoupení proto rozhodně patřit k tomu nejlepšímu, co Culture Schock 3 nabídne.

Na dnb stagi se také představí jeden z nejlepších českých producentů, dobře známý Brooklyn aka Juanita Juarez. A drumandbass bude tentokráte opravdu nabitý a proto nebudou chybět dlouhodobě oblíbení Deadly Viperz, kteří však v průběhu večera na Bar Stage představí také své housové alter ego Deadly Perverz. Nenechte si ujít jejich tradičně velkolepou show! Dnb stage pak doplní organizátoři Stantha, Vorel a MC Decker.

Na Bar Stage dále vystoupí populární dvojka z breakrt.cz Thiew s Meikosem a Dave za Substance-D. Bude se hrát house, elektro a breakbeat.

Na spodní Underground Stage od půlnoci zahrají Ezop z Inside Crew, Er_X za Sofa Rockers, kterého z minulosti znáte též pod pseudonymem Lion Don a také pohledná DJane Orea. Předtím si na této stagi za extra poplatek můžete vychutnat zajímavé zahraniční kapely Sylvester Anfang II (Bel), Hellvete (Bel) a Bear Bones, Lay Low (Ve).
Po vystoupení poslední kapely se tedy bude hrát dubstep, hiphop, experimental a downtempo.

Dobrou zprávou na závěr budiž skutečnost, že vstupné bude do 23. hodiny zdarma a ti z vás, kteří přijdou později a nechají si ujít bonus pro první hosty, zaplatí pouhých 50 korun českých.

Pro více informací o účinkujících sledujte web dnbfever.cz a pro instatní přehled se přidejte se do skupiny na Fbooku!

Těšíme se na Vás,

DNB Fever.

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO