CHAPEAU ROUGE

MENU

Culture Shock 16.1.

Je tady druhý díl multižánrové akce Culture Shock a s ním i pořádná nadílka účinkujících. 16.1. se můžete v klubu Chapeau Rouge těšit na 3 stage, na kterých se představí známá jména z oblasti elektronické i akustické tvorby.

 Philip TBC, Suki, Pixie, Eska, Eska, Ozone, Deal, Stantha, 2K, Nikola, Elent, blue4, Vorel, MC Decker  a živě Toneless, Jana Lota a ...

Na Dance Stage lokalizované uprostřed to bude především Philip TBC (motionbooking.cz), který patří k předním českým Djs a v nedávné době potěšil také svým debutovým a velmi oceňovaným albem Audible Thoughts. Dalším headlinerem akce bude jedna z nejzasloužilejších postav české dnb scény, Suki (motionbooking.cz), který stojí za akcemi jako Let It Roll, Take Control či Drumstation. Dále zahraje jeden z talentů roku 2008, Eska (myspace.com/eskacko) a Ozone (poisonapple.cz), který se v poslední době intenzivně věnuje svému projektu Poisonapple. Představí se také zajímavý host z Kutné Hory, DJ Deal (Dj Bar Corso), který je rezidentem místních dnb parties a vy od něj čekejte kvalitní liquidový set. Tradiční porci deepu a neurofunku naservírují organizátoři z dnbfever.cz Stantha a Vorel a společně s n imi vás od mikrofonu roztančí MC Decker.

Novinkou bude tentokrát Bar Stage v nejhornějších prostorách klubu, která se ponese v duchu housu, breaku a elektra. Celým večerem vás tam budou provázet Djs 2K (shadowbox.cz), Nikola (conspiracydjs.com) a Elent.

Spodní, Underground stage bude otevřená již od brzkých večerních hodin a nejprve na ní vystoupí newpopová kapela Toneless (bandzone.cz/toneless) a velmi talentovaná zpěvačka Jana Lota (janalota.cz). Poté, zhruba od půlnoci se v breakbeatovém a dubstepovém hávu představí Pixie a také Philip TBC (motionbooking.cz), kteří odkryjí svou alternativní tvář a předvedou, že jejich Djský um zdaleka nekončí u drumandbassu. Taktéž učiní i blue4 z projektu Black Mesa (blackmesa.cz), rovněž v breakově-dubstepovém setu.

Je tedy rozhodně na co se těšit a nezapomeňte, že vstup je volný! Jakubská 2 tedy čeká na vaši návštevu, více na dnbfever.cz.Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO