CHAPEAU ROUGE

MENU

Live Underground 26.9.2022

Cassia (uk) - Live Concert

Datum akce:
26.9.2022

Patro:
Live Underground

DJs & Bands:
Cassia (uk)
 
Karolina Beranova

Britské trio Cassia hledá eskapismus v zářivých melodicích, jejich texty vždy zůstávají introspektivní i osobní. Stejně tak se nebojí přesně pojmenovávat výzvy, před kterými stojí jejich představitelé. Rob Ellis, Lou Cotterill a Jake Leff tvoří katarzní skladby, v nichž přebírají plnou kontrolu nad svými emocemi. „Známe se navzájem tak dobře právě díky tomu, že spolu tvoříme hudbu. Všechno je to slyšet v našich textech,“ shodují se. 

Cassia se do Prahy vrací po třech letech, tentokrát vystoupí 26. září v klubu Chapeau Rouge. Vstupenky (290 Kč) budou v předprodeji v rámci Fource Friends na webu Fource od 14. března a od 16. března také v sítích GoOut a Ticketmaster.
 

Povzbudivé rytmy debutu Replica (2019) pasovaly trio hudebníků do role časté volby promotérů pro odpolední sety na hlavních stagí festivalů. Svou živou session předvedli i ve slavném studiu BBC Radio 1. Po dvou dlouhých letech plných koncertování se Cassia vloni vrátili s novým singlem Similar, který popisují jako „zdvižený prostředníček špatné energii." Pro samotnou formaci pak skladba představuje další významný milník v jejich dráze: „Při psaní Similar jsme se rozhodli, že se přestaneme trápit tím, jak by naše hudba měla znít. Teď je to úplně nový svět," lákají na novou nahrávku Why You Lacking Energy?, které se dočkáme ještě před pražským koncertem.

Fb událost: www.facebook.com/events/983347315923223/

Vstupenky (290 Kč)
Fource Friends 14. 3. >> https://bit.ly/Cassia22ff
Prodej 16. 3. >> https://bit.ly/Cassia22fource


(en)
Cassia find escapism in bright, blissful melodies, but beneath the surface is a deep well of introspection. Together, Rob Ellis (lead vocals/guitar), Lou Cotterill (bass) and Jake Leff (drums) create cathartic songs that take full control of their emotions. "We know each other best through writing music," Lou says. "It's all there in the lyrics."

INTERPRETI

Cassia (uk)

Britské trio Cassia hledá eskapismus v zářivých melodicích, jejich texty vždy zůstávají introspektivní i osobní. Stejně tak se nebojí přesně pojmenovávat výzvy, před kterými stojí jejich představitelé. Rob Ellis, Lou Cotterill a Jake Leff tvoří katarzní skladby, v nichž přebírají plnou kontrolu nad svými emocemi. „Známe se navzájem tak dobře právě díky tomu, že spolu tvoříme hudbu. Všechno je to slyšet v našich textech,“ shodují se. (fource.cz)

 www.wearecassia.com/ 

www.facebook.com/wearecassia 

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO