CHAPEAU ROUGE

MENU

Live Underground 1.9.2020

TECHNICOLOR

Datum akce:
1.9.2020

Patro:
Live Underground

DJs & Bands:
DJ Awacs (minimal)
 
DJ Pluge (techno)

 

INTERPRETI

DJ Awacs

Styly: minimal

Awacs se djingu věnuje od r. 2000, kdy vznikl dnes již neexistující soundsystem Zippy Zone. Zpočátku ho bavil hlavně house a techhouse, poté deep a moody techno. Přibližně před osmi lety se začal zajímat o minimal, a to ve všech jeho podobách.
Mezi jeho oblíbené producenty patří např. Deadbeat, Monolake, Mikkel Metal, Beat Pharmacy, Anton Zap, Cassy, Mathias Kaden, Stimming, Marco Zenker a mnoho dalších. Awacs nehraje pouze minimal, ale i dubstep, deep house, deep a dub techno, ambient a experimentálnější věci se zlomeným beatem, občas si zahraje starší desky z labelů jako Blueprint, Kanzleramt, Surface apod.
Je členem chill-outového uskupení Sukulent, rezidentem putovní akce Ztracen v průvanu /Moje Múza, Styx, Karkulka - Praha/ a Bubbles /Bukanýr - Praha/, Alles Gute /Central Station - Praha/.
Od r. 2008 se Awacs věnuje i produkci, a to jak sám, tak společně s Martinem z dua Insect Elektrika, se kterým tvoří projekt Plankton: Companier zaměřený na ambient, dubstep, chill music, experiment, jazz..

www.myspace.com/awacsdj

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO