CHAPEAU ROUGE

MENU

Dance Klub 15.9.2018

NIGHT RIDERS

Datum akce:
15.9.2018

Patro:
Dance Klub

DJs & Bands:
Junior Jan (tech-house)
 
DJ JW (nl)
 
Wolscha (progressive)
 
DJ Victor
 
DJ Michael C.
 
Danny Mathew (worldbeat/deep house)

 

INTERPRETI

Junior Jan

Styly: tech-house


JUNIOR JAN /// juniorjan.com & rehabnight.com
(Vítěz LIVC Bassline Cup & Rehab resident)

Na počátku kariéry byl ovlivňen styly jakými jsou new wave 80’s & 90‘s a hip hop, přes které se propracoval až po taneční hudbu. Jeho současná stylová definice zahrnuje house, tech-house a techno, které ve svých setech míchá s chirurgickou přesností. V roce 2005 se začal prosazovat svým spontánním vystupováním za gramofony a v poslední době také jako nadějný producent, který se svou poctivou prací ve studiu snaží o jedinou věc, pobavit lidi. Po zveřejnění prvního tracku v roce 2009 o něj projevil zájem progressivní americký label Liquid Grooves, který je součástí sítě Proton s automatickou exkluzivitou portálu Beatport a nyní již vydává pod zahraničními labely v Rakousku a Španělsku. Kromě pravidelného hostování na tanečním Dance rádiu za svou kariéru vystoupil po boku největších techno hvězd jakými jsou Carl Cox, Umek, Dave Clarke, Adam Beyer, Nic Fanciulli, Marco V, Sébastien Léger, Tomcraft a jeho sound je slyšet na všech význámných eventech v ČR a za hranicemi. V roce 2008 se stal právem rezidentem dvou top tanečních klubů v Praze a zároveň je spoluzakladatelem stylové noci Rehab v klubu Mecca, která běží již pátou sezónu. Připravte se na Tech-housem nabitou show!JUNIOR JAN /// juniorjan.com & rehabnight.com
(Winner LIVC Bassline Cup & Rehab resident)

The beginnings of his career were influenced by various styles ranging from new wave 80’s & 90‘s and hip-hop before settling into dance music. His current style can be defined as a fusion of house, tech-house and techno, which he mixes with surgical precision during his sets. He earned his break with his trademark spontaneous performances and lately also as a promising producer whose studio time is aimed at one thing only - entertaining the crowd. Following his first release in 2009, US label Liquid Grooves grabbed him almost immediately and gave to him a contract with Proton, the DJ site with automatic access to Beatport and currently he’s releasing under international labels from Austria and Spain. His professional path has brought him to play alongside the biggest names in the game like Carl Cox, Umek, Dave Clarke, Adam Beyer, Nic Fanciulli, Marco V, Sébastien Léger and to blast his sounds at the country’s most famous venues (Pleasure Island CZ, O2 Arena, Mecca, Duplex). His residency at two of Prague’s top clubs and also on the top Czech Dance Radio (Clubmix show) is no coincidence. He is also the co-founder of the stylish Rehab club night which is in its 5th season at Mecca and going strong. Get ready for a unique Tech-house fuelled show!
Wolscha

Styly: progressive

Taneční hudbu objevil v roce 1997, kdy prožil své první taneční párty v legendárním olomoucké clubu BARUMBA, kde se později stal residentem. Wolscha má potřebu objevovat stále něco nového, a proto si prošel i různými styly. Skrze deephouse, progressive, electro až nakonec našel vášeň v techhouse/neo-trancu/progressivu. Výborný výběr skladeb a kvalitní mixing dodávají jeho setům jedinečnost a kvalitní hudební zážitek
Wolscha ovšem není jen dj, od roku 2006 je součástí bubbles teamu a pomáha při chodu housového rádia DFR

Rok 2006 - winner of TIME OUT dj contest
Rok 2006 - společně s Michaelem Scubermanem promotér párty BUBBLES
Rok 2007 - winner od rave records dj contest for party ELECTRA

Cluby - Mecca, Duplex, Roxy, Abaton, Fléda, Mersey, Perpetuum, 7.nebe, Fabric, Meex ( rezident), Barumba(rezident), Envelopa ( rezidentní dj, párty BUBBLES). Space (sk) and many more

Festivaly – Creamfields Central Europe, Rio de Riviera , Hradhouse, Rock For People, Baltic Summer Festival (PL)

Rezidence – Meex ( Olomouc ), Suterén ( Šumperk ) Mecca párty Rehab ( Praha ) , Pekelnej Bar party BASE ( Praha ), Bubbles párty ( Olomouc/Brno/Praha)

Play With :
Tocadisco ( GE ),Dave Spoon ( UK )Noir (Denmark), Micky Slim ( UK ), Michael Grey ( UK ) Cassius ( FR ), Simos S ( PL ), Wehbba ( Brasil ),
Ian Void ( UK ), Preach ( Canada ), Ronski Speed ( Germany ), Jonty Scruff ( UK ), Filterheadz ( Bel ), Monádo ( Bel, Jerome Isma-Ae ( Germany ), Kate Lawler ( UK ), Michael Burian ( CZ ), Orbith ( CZ ) and many more….


soundcloud.com/wolscha

www.myspace.com/marktongue

DJ Michael C.

Michael C je talentovaný DJ a producent z České republiky. Od roku 2004 se dokázal vypracovat v respektovaného DJe, kterého charakterizuje jeho osobitý originální zvuk, směs trance, electra a techna. Hostuje po všech významných tuzemských klubech a akcích, pravidelně cestuje i za hranice. Představil se na na prvním vydání nejlepší tuzemské halové party Transmission, jako jediný český DJ vystoupil na Tiesto CEE Tour před 15 000 lidmi v T-Mobile Areně, v roce 2006 nastartoval úspěšnou rezidentní noc Entrance v legendárním klubu Roxy v Praze, hrál ve vyprodaném klubu Yes v Číně, jako první český umělec byl pozván na Euphonic Night v Berlíně a v Drážďanech, dlouhodobě připravuje radioshows Refreshment a Sunshine, které jsou vysílány po celém světě na 8 rádiích. Michael dále navštívil Polsko, pravidelně hraje v Německu, na Slovensku (v září 2010 zde absolvoval velmi úspěšnou tour a na konci července 2011 zcela odrovnal publikum na slovenském top festivale BeeFree) a v Itálii, kde v červnu 2009 a červenci 2010 zazářil na festivalu Summer Emotion! Své zastoupení má například i v Portugalsku. Michael C pravidelně vystupuje na festivalech, jako jsou legendární Pleasure Island, Mácháč, Creamfields, Summer of Love, Hradhouse, Sundance, Maddox Open Air, zahraniční Summer City, Summer Emotion, BeeFree, Okey Léto a spousty dalších. Nalézt ho můžete také na celosvětově známém žebříčku THEDJLIST.COM, kde dříve jako jediný český zástupce pronikl do TOP 50!

V roce 2011, na pozvání samotných Kyau & Albert odehrál Michael v červenci úspěšný set v Německu na oslavě jejich 15. výročí v klubu Voodoo ve městě Bautzen! V létě nechyběl na festivalech Mácháč, Pleasure Island nebo v nezapomenutelném setu na slovenském BeeFree jako headliner techhouse.sk stage! Do Německa se znovu vrátil v říjnu na velkolepou Euphonic Night v klubu Kraftwerk Mitte v Drážďanech. Na podzim si ještě stihl zařádit na povedené akci Trance Classics v Trnavě a skvěle vyvedeném back2back setu s Brianem na Decadance v pražském SaSaZu!

Hudbu ze studia Michaela C zakoupíte po celém světě, nejrozšířenější servery Beatport, iTunes nebo Trackitdown nevyjímaje. Michael je i žádaný remixér a jeho tvorba získala podporu po celém světě. Od dubna 2010 boduje ve světových žebříčcích se svým singlem Exported, který do svých setů zařadili např. Guiseppe Ottaviani, M.I.K.E., Ernesto vs. Bastian, Jon O Bir, Ashley Wallbridge, San, RAM, Talla 2XLC a mnoho dalších. Tento single vyšel na holandském labelu Total Digital Recordings a v recenzi serveru danceradioglobal.com získal absolutní hodnocení 10/10. Nejúspěšnější počin roku 2010 s názvem Put Me On se objevil 8. října na holandském labelu Deep End, obrovský support jmen jako Marco V, Sied van Riel nebo Kyau and Albert korunoval Ferry Corsten jeho zařazením do své radioshow Corsten’s Countdown. Další Michaelův release Beat Street vyšel opět na Deep End v lednu roku 2011 (brzký support oznámili opět Marco V, Sultan, San) a remix singlu Tosch – Feel The Noize podpořili například Joachim Garraud nebo Jonas Hornblad. Obrovským úspěchem je remix pro kapelu Kosheen, který vyjde v roce 2012. Remix pro DJ Nea tracku Just Another Crack se dostal na sublabel legendárního vydavatelství Kontor. V roce 2011 vychází také spousta dalších remixů a nové tracky I Am nebo srpnová novinka Back 2 Zero podpořená například jmény jako Jaytech, Flash Brothers, Sean Tyas, John O’Callaghan, Guiseppe Ottaviani, Jon O’Bir, Menno de Jong, Mallorca Lee, Chris Cortez, Manuel le Saux, EDU, SolarStone, Kris O’Neil atd! Začátek roku 2012 Michael oslavil novým společným releasem s Jean Lucem Hit Me. A opět úspěch! Support Giuseppe Ottaviani, tyDi, Randy Boyer, Manuel le Saux a mnoho dalších!


Více info:
www.djmichaelc.com
www.facebook.com/michaelcofficial
www.youtube.com/michaelcofficial
www.soundcloud.com/michaelcofficial
www.idj.cz/michaelc
www.myspace.com/djmichaelc

Danny Mathew

Styly: worldbeat/deep house

DANNY MATHEW si zahrál již v roce 2002 v dnes již neexistujícím klubu Mechanika v Praze. Nerad se nechává ovlivňovat jen jedním hudebním stylem. Jeho hudební zařazení se liší každou odehranou nocí. Jeho první hudební projev byl vocal house. Dnes na sebe strhává pozornost styly house, tech house a techno. DANNY MATHEW byl slyšet snad ve všech významných i menších klubech v Praze. Není žádným tajemstvím, že si ho již před lety, jako svého sparing partnera vybral dnes známý producent Junior Jan. Duo Junior Jan a DANNY MATHEW je aktuálně slyšet v pražském klubu Chapeau Rouge - Night Riders, Emergency, ROXY, tak i na klubových tour po celé České republice.

http://www.facebook.com/djdannymathewcz
https://soundcloud.com/danny-mathew


Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO