CHAPEAU ROUGE

MENU

Live Underground 22.9.2018

BASS OVERDOSE: Red Light District II.

Datum akce:
22.9.2018

Patro:
Live Underground

DJs & Bands:
Kisscut (MethLab UK & DNBE Girls/uk) (d'n'b)
 
DJ Kan Jacca (drum´n´bass)
 
Beast Jane
 
DJ NelliQ (d'n'b)
 
Magica
 
DJ Lintu

Bass Overdose Red Light District II. w/ Kisscut /UK
 
Na pravidelné Drum & Bassové noci Bass Overdose tentokrát za mixem spatříte pouze ženy! Navazujeme na velmi úspěšnou akci Bass Overdose: Red Light District, která se uskutečnila minulé léto. Těšte se na tématickou přeměnu Undergroundu, krásně ženy, tanečnice a hlavně skvělou hudbu! 
 
Akce začíná ve 23:10
Vstup: 100 Kč, dámy do 23.30 zdarma
 
DJky: Kisscut /UK, Kan-Jacca, Beast Jane, NelliQ, Magica, Lintu

Fb událost: www.facebook.com/events/293640071381510/


INTERPRETI

Magica

 

DJ Lintu

Co si lze představit pod názvem dj LINTU? Ve finském překladu LINTU znamená pták, odpovídá to i ve stylu jejího hraní - volný a nikdy nevíte kam vás vítr zavane a co přinese.

Počátky jejího djingu sahají do roku 2010, kde začíná pronikat do undergroundové scény, ne jako posluchač, ale kupuje první desky a začíná zkoušet. Jako správný dj začíná na gramofonech. Její první hudební styl se stává HAPPY-TEKNO. Několik let se v domácím prostředí učí první mixy. Ze začátku vystupuje spíše na undergroundovějších, sound systémových akcích.

Od založení ULTIMA CREW se stává nedílnou součástí a rozšiřuje hudební styl o DRUM AND BASS, kupuje první vynily.DnB ji natolik pohltí, kde od roku 2013 poprvé vystupuje se svým DnB vynilovým setem. Vývoj jde dál a s pořízením CDJs i ona přesedlá z vynilů na digitální formu djingu.

Její vytříbený výběr tracků se opírá o subžánry mainstreamu a neurofunku. Mezi její nejoblíbenější producenty patří: Sigma, Prototypes, Tantrum Desire, Calyx & Teebee, Pythius, Emperor, Mefjus a mnoho dalších.

Zahrála si po boku snad všech nejvýznamnějších českých Djs a světoznámých producentů jako A-Cray, B-Complex, Dub Zero, Forbidden Society, Hybris, Madface, Prolix, Pythius, Rido, Symplex.

Drží se jednoduchého: "Na nic si nehrajem, ale pro vás hrajem." (Indy & Wich)

www.facebook.com/lintu.ultimacrew/ 
 

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO