CHAPEAU ROUGE

MENU

Dance Klub 30.9.2017

RYTM SEKTION

Datum akce:
30.9.2017

Patro:
Dance Klub

DJs & Bands:
DJ SBSTRD
 
DJ Theya (d'n'b)
 
DJ Insane
 
DJ Ol-Wiz
 
DJ dMIT.RY (ru/Neo Violence) (bassline)

 

INTERPRETI

DJ Theya

Styly: d'n'b

Theya je pražská djane, původem z Pardubic, která objevila kouzlo gramofonů začátkem roku 2008. Již o rok později si pořizuje vlastní aparaturu a začíná s vytrvalým tréninkem. Její vášní byla vždy jazzová hudba smíšená s elektronickými prvky, kterou později objevila v nu jazzu kombinujícím elementy jazzu s moderní formou elektrické taneční muziky. Jazzovou harmonii a melodii si brzy přála spojit s něčím dalším – a to s výraznější basovou linkou, což brzy objevila v drum and bassu, který jí zcela učaroval . Ze všech drumandbassových subžánrů jí nejlépe sedly tyto - liquid funk a deep, a proto se její sbírka vinylů začala rychle rozrůstat tímto směrem. Její sety jsou harmonické a melodické a zároveň kladou důraz i na hutnou bassovou linku.

zdroj: www.facebook.com/DjTheya
 
soundcloud.com/theya

DJ Ol-Wiz

Ol-Wiz - dj a začínajíci producent se pohybuje na hudební scéně už pár let. Stylu jeho hraní dominuje různorodost, která je ovlivněna housem, post dubstepem a hlavně technem. Ol-Wiz rád svým projevem navozuje různorodé emoce a hudbu, kterou prezentuje považuje za komunikační prostředek útočící na smysly posluchače. V současné době si jej můžete poslechnout v nejrůznějších barech a klubbarech v Praze jako jsou Groove Bar, CROSS klub Cafe Neustadt Chapeau Rouge Roxy a další. Nejčastěji je k vidění v seskupení djs kolem Labelu Neo Violence a Endless Illusion .Od ledna 2014 se stává produkčním pro hudebně nejstylovější bar v Praze Groove Bar a společně s dMIT.RYm tvoří hlavní residenty.

soundcloud.com/ol-wiz


www.facebook.com/DJOL.WIZ/


DJ dMIT.RY (ru/Neo Violence)

Styly: bassline


dMIT.RY, původem z Ruska, se už čtvrtým rokem pohybuje na české klubové taneční scéně - ať už jako DJ, nebo pořadatel. Dříve spolupracoval například s časopisem XMAG, málem se namočil do Vice, něco málo psal i pro Rave.cz, či již mrtvý Electrodjs.cz. Jeho kariéra začala naprosto neplánovaně, dá se říct z hecu (více si přečtěte na www.myspace.com/dmitrij, nebo na www.facebook.com/dj.dmit.ry). Hned odstartoval mejdan zvaný Heatbeats, který si rychle našel své publikum a měl tu čest mězi svými hosty přivítat taková mezinárodní jména jako Hostage, The Bulgarian, Pola-Riot či Gash DJs. Sám se velmi brzo dostal i na zahraniční party, jako například release do Vídně na release nite prvního alba Boys Noize. Jeho mixy jsou pravidelně zveřejnovány na různých světoznámých blogách a lidé často netrpělivě čekají, kdy se objeví další a co na něm předvede. Stejně tak jsou zvědaví při každém jeho dj vystoupení, jelikož nikdy nevědí, v jakém stylu se ponese - bude to baile funk, bassline/fidget house, electro, nebo snad dubstep??? Momentálně se snaží rozběhnout svou "novou" noc Neo Violence (www.facebook.com/neo.violence) v klubu Central Station, která by se časem měla stát něčím víc, než jen pravidelnou party. Už teď si tam odehráli svá skvělá vystoupení takové kapacity jako Kanji Kinetic, nebo polská senzace PL Funky. Mimo jiné se podílí s kolegou Felixem na spolupořádání pražské noci Plastique Goes Elastique v Radosti FX. Krom djingu se začal též věnovat vlastní produkci. Stay tuned!!!

www.facebook.com/dj.dmit.ry
www.myspace.com/dmitrij
soundcloud.com/dmit-ry/mixed-without-underwear-by-dmit-ry
www.mediafire.com/


Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO