CHAPEAU ROUGE

MENU

Dance Klub 30.9.2011

CHAPEAU SPECIAL

Datum akce:
30.9.2011

Patro:
Dance Klub

DJs & Bands:
DJ Ian Pooley (ger)
 
Lucas Hulan (Nightphunk Recordings) (house/techno/electronic)
 
DJ Vasquez (Bpm.DJ)
 
Dj Schwa (Shades of Gray / Beef Records) (house/techno/electronic)
 
DJ Lumiere (Buddha Bar, Prague) (house)
 
DJ Pavel Faktor
 
DJ Kiko

Předprodej vstupenek na www.ticketstream.cz nebo na horním baru Chapeau rouge. Více info najdete v Novinkách

INTERPRETI

Lucas Hulan (Nightphunk Recordings)

Styly: house/techno/electronic

Lucas Hulan se pohybuje na české taneční scéně pěknou řádku let. Za tu dobu se nemalým dílem zasloužil o rozvoj české taneční scény. Počátky jeho hraní se datují od roku 96, kdy vystupoval společně s dnes již dobře známým a dříve houseovým DJ-jem Sidecarem v klubech XT3 a Punto Azul, později také v Paláci Akropolis, Radost FX. Zlom v jeho DJ-ské kariéře přišel v roce 1998, kdy byl přijat do nyní legendárního seskupení Roxydust, které měli na starosti DJs Loutka a Petr Hošek. Díky Roxydustu hrál na takových parties jako byly Shake, Batrave, 7:33, Saladas atd. Lucas Hulan patří v současné době mezi top české houseové DJs, hrál ve většině českých klubech, na letních festivalech Creamfields, Summer Of Love, Mácháč, LPC a na větších outdoorových parties. V zahraničí jste ho mohli slyšet například v Polsku, Švédsku, Londýně a také často vystupuje u našich sousedů na Slovensku. Dlouhou dobu spolupracoval se zpěvačkou Charlie One ( Ohm Square, Wubble-U, uk), která ho doprovázela svým zpěvem a se kterou by rád do budoucna zprodukoval nějaký track. V Polsku je bookován agenturou Fantomas. V Čechách ho zastupuje Roxy, zde má také svou residentní noc Nightphunk, kde vystoupili například Omid Aka 16B, James Zabiela, Da Sunlounge, Style Of Eye, Steve The Littlemen, Asad Rizvi, Harold Heath a další. Compilations: Future Sound Of ROxy (mixed by Roman Rai and Lucas Hulan) 2002 Nightphunk (compiled by Lucas Hulan) 2004 Nightphunk Vol. 2 (compiled by Lucas Hulan) 2006 Residencies: Nightphunk @ Roxy Praha Boogie @ Chateau Rouge Vystoupil po boku / Supports: Eddie Evil Richards, Mr.C, Nathan Coles, Nils Hess, Kenny Hawkes, Tom Middleton, Justin Robertson, Layo & Bushwacka!, Duncan Forbes, Daniel Poli, Dzihan & Kamien, Phil Hartnoll from Orbital, DJ M3, 100%Isis, Joost Van Bellen, Danny Rampling, Eddie Amador, Pete Moss, Omid Aka 16B, DJ Hell, Rob & Steve from Smokescreen, DJ Jack & Simon Dk from Diy, Quadrant Sound System, Dave Angel, Colin Dale, Future Funk, Clive Henry, DJ Pippi, Koenie, Michael De Hey, Scan X, Marco Lenzi, Schmoov!, Mikee Surreal, Phil Kieran, Meat Katie, Funky Transport, Michael Dog, Valentino Kanzyani, Da Sunlounge, The Timewriter, Jim Felli, James Zabiela, Style Of Eye, Pete Heller, The Littlemen a mnoho dalších.

soundcloud.com/lucashulan

http://www.residentadvisor.net/dj/lucashulan

DJ Vasquez (Bpm.DJ)

Dj Vasquez – pod tímto pseudonymem se schovává od roku 1997 Vlastimil Švarc. Podnět k tomuto kroku dostává, v klubu Radost FX (která je pro něj, jak se říká, srdeční záležitostí) a přihlašuje se do Dj školy. A právě Babe LN a Liquid A, které tam poznal, mohou za to, že je označován, jako „stará škola hraní“ protože dbá na přesnost a preciznost celého setu. Jeho hudební záběr je široký, od funky housu přes progressive a techhouse až do techna.

Měl to štěstí, že si mohl zahrát na místech jako Radost FX, Roxy, Chapeau Rouge, Double-Trouble, C-19, nebo na Open Air Podholí atd. a hrál po boku takových jmen, jako již zmínění Babe LN a Liguid A, dále např. Pavel Bidlo, Ladida, Loutka, Tráva, Orbith, Roman Rai, Kaisersoze, Michael C a další. Ze zahraničních Dj´s – Filterheadz, Ian Void, Ian Pooley, Jeff Milligan, Asad Rizvi, Chris Cags, Chris Sadler, Eddie Sender, Tripmain, Pat Heart a Anali.

V roce 2009, po dvouleté rekonstrukci prostoru, otevírá music bar BPM, kde se zrodila i první on-line tv, s živým hraním Dj´s. Za zmínku, pak stojí i jeho párty trvající sedm dní, bez přerušení s názvem „168 hours in the mix“ kde se vystřídalo bez mála 80 Dj´s z domácí scény i zahraničí.
Po té, v roce 2011 BPM Music Bar prodává, veškeré aktivity, ale přechází v nově založenou agenturu BPM.DJ zabívající se také bookingem a ve spolupráci s Dj´s Loutkou a Lucasem Hulanem zakládá vlastní label a buduje nový prostor pro BPM on-line Tv spolu se zvukovým studiem a hlavně, začíná se naplno věnovat vlastní produkci.

zdroj: www.bpm.dj/dj-vasquez/

Dj Schwa (Shades of Gray / Beef Records)

Styly: house/techno/electronic

Michal Schwa jeden z mála českých DJs, který má kalendář plný prestižních zahraničních akcí a navíc stojí za uznávaným labelem (Beef records). V době, kdy už o úspěchu producenta elektronické muziky pranic nerozhoduje počet prodaných desek, se právě Michalův projekt Shades of Gray pravidelně umísťuje mezi nejstahovanějšími autory na DJském portálu beatport.com.

Jeho projekt Shades of Gray slaví se svým debutovým albem "Soul Machine" úspěchy po celém světě a prestižní časopis Dj mag zařadil toto album mezi 50 nejlepších elektronických alb roku 2012. I díky tomu Schwa spolupracuje s mnoha zvučnými jmény světové taneční scény (například Miguel Migs a Djuma Soundsystem) a jen za poslední stihnul hraní v Austrálii, Hondurasu, USA, Itálii, Londýně, Barceloně, Indii, Thajsku a také na mnoha domácích akcích.

Hudbou se začal zabývat díky tatínkovi, který je sám muzikant a který v Praze vlastní známé nahrávací studio (www.orm.cz). V roce 2004 se Michal stává spolumajitelem úspěšného progressivního labelu Tribal Vision, avšak na konci 2005 náhle mění svůj styl a zakládá vlastní inovativní vydavatelství Beef records. Na teto značce vydávají producenti jako Pezzner, Mike Monday, The Timewriter, Joyce Muniz, Inxec, Deepchild a další. Pres 6 let Michal strávil v Australském městě Sydney. Od roku 2011 je zpět v Praze a pravidelně hraje po cele Evropě, USA a Asii. V Praze ho můžete slyšet v klubech Roxy, Bukanýr, Le Clan a Chapeau Rouge.

www.djschwa.net
www.shadesofgraymusic.net
www.beefrecords.net

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO