CHAPEAU ROUGE

MENU

Live Underground 17.8.2019

Holiday Overdose II

Datum akce:
17.8.2019

Patro:
Live Underground

DJs & Bands:
Beast:Season (deep)
 
DJ Crashman (d'n'b)
 
DJ Gr3p
 
DJ Woice (d'n'b)

Pokračování akce Holiday Overdose

Večerem vás provede residentní duo Beast:season, ve složení Beast Jane & Fourseason, a jejich hosté Woice, CrashMan & Gr3p.
Těšte se na letní atmosféru, doladěnou dekoracemi.
A kdo radši něco temnějšího, počkejte si na září na klasický Bass Overdose. Pozvali jsme originální jméno, které se v ČR ukáže poprvé >>> Bass Overdose: Serpent Cave !

FB: http://www.facebook.com/events/391836608186729/

 

 

INTERPRETI

Beast:Season

Styly: deep

Beast:Season je mladý DJský pár pocházející z Prahy.

Je tomu už 12 let co se Fourseason ponořil do světa Drum & Bassu. Vždy toužil po tom podělit se i s ostatními o tak skvělou hudbu a proto založil YouTube channel, kde sdílí jeho oblíbené liquidové tracky s vlastní grafikou. https://www.youtube.com/user/fourseasondnb
Jak šel čas, naučil se mixovat a začal hrát na akcích v Plzni a v Praze. Jeho sety z edice SoulDeerSeason a DopeDeerSeason určitě stojí za poslech! Je také spoluzakladatelem Deep Dreamz crew. Začátkem roku 2016 se ve své bývalé crew Urban Scalp setkává s novou členkou Beast Jane a zamiluje se do ní. Beast Jane má vztah k hudbě taktéž od útlého věku. S hraním začala roku 2014. Je pořadatelkou akce Bass Overdose a residentem klubu Chapeau Rouge. S hraním začala před 4 lety a nyní se věnuje i produkci, kterou studuje na univerzitě v UK.
Oba dva nyní tvoří DJské duo. Jejich selekce se většinou skládá z rollerů, deepu, či liquidu. Hrají hlavně v Praze v klubech jako Chapeau Rouge, Storm a Cross, ale také mimo Prahu, hlavně v Liberci, Plzni a Beast Jane v Southamptonu (UK). Minulý rok (2017) si oba zahráli i na letním Let It Rollu a letos na Trident festivalu na Slovensku.


www.facebook.com/beast.season/


DJ Crashman

Styly: d'n'b

CrashMan je DJ/promotér pocházející z východních Čech a D&B se věnuje od roku 2008. V současné době se zaměřuje především na liquid funk a deep, příležitostně si rád zahraje starší neurofunk (cca do roku 2010). Je také náruživý sběratel starších techstepových vinylů, které vycházely zhruba do roku 2006.
Momentálně se jeho základna nachází v Brně, kde je členem Redrum crew, s níž se podílí na pravidelných klubových nocích STEP SLET či DNB DNA. V minulosti působil například v olomouckém uskupení DrumUp, kde se mimo djingu věnoval i redaktorské činnosti na jejich internetovém portálu.

soundcloud.com/crashman 

www.facebook.com/CrashManGr3p/

DJ Woice

Styly: d'n'b

 

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO