CHAPEAU ROUGE

MENU

Bar 29.8.2019

BASS FATS MUSIC

Datum akce:
29.8.2019

Patro:
Bar

DJs & Bands:
DJ Neighbour (deep house/tech house)
 
Rich FD (sax)
 
DJ Blofeld (d'n'b)

Každá dobrá elektronika stojí na base a proto "Bass fats music", dle přísloví basa tvrdí muziku. Čtvrtý díl tohoto mejdanu, jenž probíhá v Chapeau Rouge na baru, bude věnovaný rovným beatům. O instrumentální doprovod se postará Rich F.D na trumpetu. Dobrou náladu a kvalitní deep house zajistí dvojice djs: Neighbour a Blofeld. Tak doraž!

Fb událost: www.facebook.com/events/2298631813552537/ 

INTERPRETI

DJ Neighbour

Styly: deep house/tech house

K elektronické muzice jsem tíhl již od konce základní školy, kdy jsem jako první ve třídě sjížděl od Massive Attack, přes Roniho Size po Leftfield. Djing mě začal zajímat více v roce 2006, když jsem začal pravidelně navštěvovat pražskou Roxy. O rok později jsem již s djem Blofeldem ladil první mixy a učil se srovnat dvě desky dohromady. Právě s Blofeldem jsem pod hlavičkou první crew Bass Bros pořádal lokální parties po Praze.

První zlom přišel v roce 2012, kdy jsem s djem Frockem založil d’n’b projekt Parallel Activity, s nímž jsem objel prakticky celou Českou Republiku. Měli jsme tu čest supportovat řadě světoznámých zahraničních producentů /Marcus Intelex, Black Sun Empire, Break etc./, jak v klubech /Roxy, Cross, Palác Akropolis .../, tak pod širým nebem /Let It Roll, Air Festival, Rock for People .../. A stále, leč v daleko menší intenzitě, vystupujeme a mícháme deep a liquid.

Zhruba od roku 2016 přičichávám k rovným beatům a vášeň k nim je u mě čím dál tím silnější. Druhý zásadní zlom nastal v roce 2019, kdy separuji své djské alter ego Neighbour od zlomených beatů a zasvěcuji ho právě beatům rovným. Zároveň se vracím ke kořenům a po letech hraní z digitálu kupuji vinyly. V mém bagu se nachází směsice undergroundového deep a tech housu. Mezi mé oblíbené labely patří Eastenderz, Infuse či Beste Freunde a další. 

FB: https://www.facebook.com/djneighbour/

MIX: www.mixcloud.com/danielhanus7/deep-house-mix-vibe-3/

__________________________________________________________________________

I have been interested in electronic music since the end of primary school. At this time I was listening Massive Attack, Roni Size, Leftfield etc. unlike the rest of my classmates. In 2006 I was starting to visit parties at Roxy club and in the same year I started to become interested in DJing. One year later I started making my first mixes with my mate dj Blofeld. With Blofeld I promoted my first local parties in Prague under the brand  Bass Bros crew.

My first milestone was in 2012 when I started D’n’B project Parallel Activity with dj Frock. In Parallel Activity I was playing in Czech Republic’s most famous clubs /Roxy, Cross, Palác Akropolis.../ and open air parties /Let It Roll, Air Festival, Rock for People .../. I supported a lot of world famous djs and producers /Marcus Intelex, Black Sun Empire, Break etc./ at big parties. Nowadays I am still playing D’n’B, however less often and only subgenres Deep and Liquid funk.

In roughly 2016 I started to be intrested in flat beats - underground deep house and tech house. From this moment I was more and more impassioned about this kind of music. My second milestone was in 2019 when I separated my dj alter-ego Neighbour from d’n’b and dedicate him toward house music. Simultaneously I am going back to roots and after the 12 years of playing from digital /Traktor scratch or CD players/ I am buying and playing vinyls. In my bag is a mix of microhouse, atmospheric tunes and dancing grooves. Some of my favourite labels are Eastenderz, Infuse or Beste Freunde etc...


Rich FD

Styly: sax


DJ Blofeld

Styly: d'n'b

BLofeld - D'n'B DJ z Prahy - byl vždycky vášnivým milovníkem hudby se zájmem v širokém spektru žánrů včetně Hip-Hopu, Reggae, Jazzu a Funk&Fusionu. Není překvapením, že tento hudební apetit ho poslal hned "za gramce" když objevil Drum & Bass. Jako člen crew ::Bass Bros:: hraje regulerně v Pražských klubech a prostorech (Le-Mirage, Independent, Červ) s jeho Drum and Bassovým výběrem, který pokrývá všechno od funkově nabitých beatů až po vyplachující basové linky.
...
Kdo tě dohání k šílenství? ...
Kdo rozžvejkává tvoje repro a rozmetává je na kousíčky? ...
...
Ale samozřejmě - Dj Blofeld


 

Blofeld - Prague D'n'B DJ - has always been passionate music lover with interest in a broad spectrum of genres including Hip Hop, Reggae, Jazz, Funk&Fusion. It's no surprise that this music appetite brought him behind the decks when he discovered Drum & Bass. As a part of the crew ::Bass Bros:: he gigs at Prague clubs and venues such as Le-Mirage, Independent and Červ with his Drum and Bass selection that covers everything from groovy funk beats to rinsing basslines.
...
ho drives you mad? ...
Who is chewing up your speakers and blowing them up in chunks? ...
...
But, of course - DJ Blofeld
 

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO