CHAPEAU ROUGE

MENU

Dance Klub 5.8.2011

Bounce!Bounce!

Datum akce:
5.8.2011

Patro:
Dance Klub

DJs & Bands:
DJ KAY & TVZEX (tek-punk 2012)
 
HIFFI & JACOB (Skyline djs) (electro)


INTERPRETI

DJ KAY & TVZEX

Styly: tek-punk 2012

Bounce! Bounce! je riot, vzdor, chaos, noise, pot, krev i sliny. Bounce! Bounce! je lifestyle, škleb, výsměch, několik hodin v kryptě, ve který se na jednu noc v měsíci zastavil čas. Bounce! Bounce! je alternativa spořadnanýho nudnýho života tam venku, co jede nechutně twenty-four-seven. Bounce! Bounce! je anarchie i sakrasmus. Bounce! Bounce! je Kay a Tuzex z kapely Sunshine jako dva našeptávači, co se vás snaží přesvědčit, že zlobit se má. Bounce! Bounce! je trademark a synonym pro EVIL. Bounce! Bounce! je electro, dubstep, drumstep, moombathon, metal, punk, hardcore, prostě radikální pelmel bez hranic a mantinelů. Bounce! Bounce! je Madhouse!

Bounce! Bounce! noci v pražském domovském klubu Chapeau Rouge vstupujou v roce 2012 do svojí třetí sezóny. Za tři roky se z nula-nula-nic povedlo vyrendrovat jednu z nejrozjetějších parties ve městě, o čemž svědčí nejenom fotky a videa plnýho klubu, ale i reference lidí i čisla navštěvností.

Novinkou roku 2012 je to, že v naší režii bude program všech tří pater Chapeau Rouge a budeme si vybírat i živý kapely, který nás bavěj, stejně jako Djs. Na žánry kašleme, stejně jako na uniformitu podobně laděnejch akcí. Takže už teď máme v hledáčku pár screamo, hardcore i metalovejch kapel, hlavně, když bude pořádná jízda. O to taky jde, ne? Electro a drumstep mayhem uprostřed jak jste zvyklý a dole neokoukaný kapely plus na baru místo najazzlýho uspávače hadů někdo, kdo vás nakopne. Koncept je to bezesporu skvělej, ale je taky hlavně o vás, o tom není pochyb. Navíc je tohle i výzva - kapely i DJs můžou psát o nominaci na některej z dalších B!B! mejdanů na e-mail: velvetsuicide@hotmail.com

Bounce! Bounce! booking: velvetsuicide@hotmail.com, tel: +420774824968
Merchandise: velvetsuicide@hotmail.com

+ pro skalní fanoušky: Bounce!Bounce! trička si můžete koupit přímo v Chapeau...

HIFFI & JACOB (Skyline djs)

Styly: electro

Jeden projekt, tým dvou, jeden za mašinkami, druhý za mikrofonem – Hiffi a Jacob rozhodně nejsou na taneční scéně žádnými nováčky.

Jako členové SKYLINE, přední české elektronické kapely, absolvovali za dlouhé roky stovky živých vystoupení na prakticky všech významných místech a festivalech v Česku, a spolupracovali s řadou renomovaných producentů a umělců s Čech i ze zahraničí – MC Jacoba lze zaslouženě nazvat ostříleným party veteránem, pravidelně doprovázejícího především drum'n'bassové DJs na české scéně (Suki, Katcha, Bassbeast crew), spolupracoval ovšem i s některými respektovanými zahraničními jmény (Roni Size, DJ Muffler, MC Det, Dynamite, pokud jmenujeme alespoň pár z nich), zatímco Hiffihoproducentské kvality ho dovedly do různých oblastí – počínaje produkcí alb (nejen Skyline), a konče výrobou znělek pro známou českou televizní stanici.
Sdílejíc stejnou vášeň pro elektronickou hudbu, Hiffi a MC Jacob jsou tady, aby vám ukázali pořádný electro breakbeat odvaz.

Mixtape:
http://www.vimeo.com/20676521

Videa:
http://www.youtube.com/user/HIFFIANDJACOB

Více na:
www.myspace.com/hiffiandjacob
http://www.facebook.com/pages/HIFFI-MC-Jacob/133018744117
www.skylineweb.cz


Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO