CHAPEAU ROUGE

MENU

Live Underground 27.7.2019

Holiday Overdose

Datum akce:
27.7.2019

Patro:
Live Underground

DJs & Bands:
Beast:Season (deep)
 
DJ Metroc (d'n'b)
 
DJ Scareman (d'n'b)

Večerem vás provede residentní duo Beast:season, ve složení BEAST JANE & Fourseason, a jejich hosté Metroc a Scareman.

I přesto, že se jedná o summer edici, jako obvykle Underground stage sladíme do tématu, tentokrát Holidays.

Fb událost: www.facebook.com/events/2223419924615962/

INTERPRETI

Beast:Season

Styly: deep

Beast:Season je mladý DJský pár pocházející z Prahy.

Je tomu už 12 let co se Fourseason ponořil do světa Drum & Bassu. Vždy toužil po tom podělit se i s ostatními o tak skvělou hudbu a proto založil YouTube channel, kde sdílí jeho oblíbené liquidové tracky s vlastní grafikou. https://www.youtube.com/user/fourseasondnb
Jak šel čas, naučil se mixovat a začal hrát na akcích v Plzni a v Praze. Jeho sety z edice SoulDeerSeason a DopeDeerSeason určitě stojí za poslech! Je také spoluzakladatelem Deep Dreamz crew. Začátkem roku 2016 se ve své bývalé crew Urban Scalp setkává s novou členkou Beast Jane a zamiluje se do ní. Beast Jane má vztah k hudbě taktéž od útlého věku. S hraním začala roku 2014. Je pořadatelkou akce Bass Overdose a residentem klubu Chapeau Rouge. S hraním začala před 4 lety a nyní se věnuje i produkci, kterou studuje na univerzitě v UK.
Oba dva nyní tvoří DJské duo. Jejich selekce se většinou skládá z rollerů, deepu, či liquidu. Hrají hlavně v Praze v klubech jako Chapeau Rouge, Storm a Cross, ale také mimo Prahu, hlavně v Liberci, Plzni a Beast Jane v Southamptonu (UK). Minulý rok (2017) si oba zahráli i na letním Let It Rollu a letos na Trident festivalu na Slovensku.


www.facebook.com/beast.season/


DJ Metroc

Styly: d'n'b

Martin Ondra aka DJ Metroc, rodák z Brna, přijel do Prahy udělat řádné terno a to jako ambiciózní DJ DnB.
Do rytmu a smyslu muziky pronikl již v raném věku jakotanečník a posléze velmi vášnivý posluchač elektronické hudby. Vystřídal již širokou paletu stylů jako například Trance, House, HardStyle, HardCore, Techno, ale za srdce ho nakonec nejvíce vzal Drum&Bass a ten už ho nepustil.
Časem si však začal uvědomovat, že muzika je pro něj vše, jeho sen nekončí u DJingu, ale chce své dovednosti posunout dál až za brány producentství.
Nemá přesně dané hranice, chce si vytvořit vlastní, specifický styl hraní. Určitě nezůstává u komerčně zaběhlých postupů mixování či tvorby hudby.
Sub-žánrem, se kterým se nejvíce ztotožňuje je bezesporu Neurofunk, ale určitě nepohrdne ani tekutější formě DnB neboli Liquidům případně Deepům.
Mezi jeho favority zahraniční scény patří Aggresor Bunx, Phace, Mefjus a Emperor, z té české určitě Rido, A-Cray nebo X.Morph.
První krůčky nastaly v klubu Le Mirage, kde oficiálně vstopil na hudební scénu roku 2017 a tam také hraje nejčastěji. V součastnosti se za playery pravidelně staví v klubech jako je například i Chapeau Rouge nebo Palác Akropolis. Slyšet jste ho mohli na známých akcích jako Bass Overdose či MoOn:Sherry. V posledních měsících je též často k vidění na akcích Vychytane.cz.
Jeho sen není nikterak materiálního původu, spíše chce nastolit pořádek v žánru DnB a také především bavit posluchače svou nekonvenční formou hraní.

www.facebook.com/djmetroc/ 

soundcloud.com/djmetroc/tracks

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO