CHAPEAU ROUGE

MENU

Dance Klub 26.7.2019

TRASH GANG

Datum akce:
26.7.2019

Patro:
Dance Klub

DJs & Bands:
Johnny Love (us)
 
Them Darned Teenagers (this will hurt)
 
Cyper Sound (house/bassline)
 
Johnny Caress (house/trap/rap)

Na červencovém Trash Gangu vystoupí poprvé v Praze legenda americké taneční scényJohnny Love (Soft Leather –US). Jak vypadají jeho proslulé parties předvede na Dance flooru Chapeau Rouge 26. července.

Americký Dj a producent Johnny Love se na hudební scéně pohybuje od roku 2000. Ve svých začátcích si rychle získal pozornost především díky založení legendárního Jerkstore. Jeho akce ale čím dál častěji končily policejními zátahy. Johny Love proto přesídlil do Los Angeles, kde založil duo Guns’n’Bombs. To se stalo jako první americký projekt součástí francouzského labelu  Kitsuné a zařadilo se tak mezi hvězdy elektronické taneční scény jako Justice nebo Chromeo.

 V roce 2009 založil Johnny Love další projekt- DEATHFACE. Temnější hardcore rave sety mu otevřely cestu do celého světa. Americkou scénu ale během jeho tours po Evropě, Asii a Austrálii totálně ovládlo EDM. Úplně tak zanikly malé lokální scény. S tím se Johnny odmítl smířit a v roce 2014 založil Soft Leather.

Už tehdy Johnny Love ukázal, že nehodlá slepě následovat trendy, naopak se nebojí jít proti proudu a trendy udávat. Soft Leather není jen další techno party. Účastníky podporuje ve vyjádření jejich individuality. Je to párty, kde každý může být, kým chce a zároveň se může cítit bezpečně.

Čím překvapí tentokrát se ukáže v Chapeau Rouge 26. července.

Fb událost: www.facebook.com/events/578281439242476/

 


INTERPRETI

Them Darned Teenagers

Styly: this will hurt

Dvojice Djs a producentů tvořená Ianem a Katy se na scéně pohybuje od roku 2012. Ve své tvorbě se inspirují napříč hudebními žánry a jejich tracky vyšly na amerických vydavatelstvích jako je Sex Cult Records nebo Calamity of Noise Records.

Mají za sebou tour po Spojených státech s Designer Drugs (Porn and Chicken, Evil Olive, Chicago; Electric Circus, Tulsa; Riot Room, Kansas City; The Other Side, Wilkes Barre), hráli také v Holandsku (Beats n Bass, Eindhoven), Německu (Kiddo, Mnichov & Normal, Berlin) a ve Slovensku (Bass Down Low, New Spirit & Subclub).

Pravidelně vystupují v Praze jako rezidenti pražského klubu Chapeau Rouge.

____________________________________________________________________

Djs and producers Them Darned Teenagers were firstly introduced to Prague club scene in 2011.

The motivation to mix everything that electronic music can offer gained them strong audience and added a special touch to their sets, that gradually shaped a solid sound on which is their current own produced music based.

For 4 years Them Darned Teenagers are holding their own residential dance party in Chapeau Rouge club in the centre of Prague with stable attendance between 200 to 350 people. They are also being sponsored by Plenty Cash clothing and Kytary.cz & Novation.

After performing in clubs in central Europe and Germany they were touring USA in spring 2016 spinning decks in clubs in Illinois, Pennsylvania, Missouri, Maryland and Oklahoma. In May they released single on Sex Cult Records and plan on releasing more singles soon.

www.facebook.com/themdarnedteenagers

www.themdarnedteenagers.net/

soundcloud.com/them-darned-teenagers/inbasswetrustCyper Sound

Styly: house/bassline

Dj a producent původem ze severních Čech, jeden z členů crew Trash Gang a rezident pražského klubu Chapeau Rouge, jehož sety se dají nazvat nejlépe výstižným slovem : diverzní.
V oblibě má především tvrdší beaty, ale nepohrdne ani groovem či deep soundem.

Pravidelně vystupuje v klubech, ale také na velkých open air festivalech, jako je Let It Roll nebo Hip Hop Kemp.
V roce 2016 vydal své první dva debutové singly Earthquake a Wildfire.

www.facebook.com/CyperSound/ 

soundcloud.com/cypersound

Johnny Caress

Styly: house/trap/rap

Jeho sety plné nejnovějších bangerů smíchaných s hip-hopem nebo jinými žánry daleko od EDM, ničí jednu party za druhou. 
V jeho dvouleté kariéře hrál s zajímavými jmény jako Loopers nebo Fabian Mazur. Také se ukázal na největších tuzemských festivalech Hip Hop Kemp a Let it Roll.

www.facebook.com/johnnycaress/  


soundcloud.com/johnnycaressPartneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO