CHAPEAU ROUGE

MENU

Live Underground 29.7.2017

REPUBLIC ARTISTS

Datum akce:
29.7.2017

Patro:
Live Underground

DJs & Bands:
Nick Elia (uk) (techno)
 
Elektrabel (electronica)
 
DJ Thomas Tesla (techno/house)

V sobotu 29. července zavítá do Chapeau Rouge londýnská djská parta a label Republic Artists. Akce tradičně proběhne ve všech třech patrech klubu.

Na house stagei zahraje Sakro, dj a producent, jehož tracky jsou hrány umělci takových jmen jako Ricardo Villalobos, Raresh, Dorian Paic, Thomas Melchior, Dyed Soundorom, Dewalta, Mike Shannon, Ekkohaus. Track „Jazz in the Forest“ byl zařazen do kompilace Fabric 67, kterou namíchal ZIP. Sakro má na svém kontě řadu digitálních i vinylových releasů na zavedených značkách, jako jsou např. Raum…music, Karlovak nebo La Vie En Rose, v roce 2014 se představil v Boiler Roomu vysílaném z Mexiko City. Minulý rok založil svou značku Bon Vivant, label na kterém vyšlo minulý měsíc jeho nejnovější ep. O warm up se postará mexický Veloz, noc uzavře domácí Lucas Hulan.

Na Techno stagei se představí UK Roland artist Nick Elia, který zahraje live. Nick se kromě elektroniky podílel na projektech akustické a vážné hudby ve studiích ve Velké Británii a Německu. Je lektorem SAE institutu na univerzitě v Surrey a na univerzitě v Keele. Jeho třítrackové EP, vydané na Republic Artists Records bylo hráno a podporováno mnoha důležitými umělci, jako jsou např.: Dubspeeka, Tiga nebo Hannah Wants. Track „Glue“ byl hrán na stanici BBC Radio 1.

Dál zahraje domácí Elektrabel, chlapík, který se pohybuje na scéně už úctyhodných 15 let, za svou kariéru stihnul hrát v mnoha světových klubech včetně tokijského Wombu nebo berlínského Tresoru. Jeho vůbec první vinyl release byl vydán na labelu 6277, který patří Jeffu Millsovi. Jeho track „Daje“ zahrál loni Ben Klock na akci Dekmantel.

Nebude samozřejmě chybět ani Thomas Tesla, šéf Republic Artists! Thomas vystupoval v mnoha londýnských klubech: Crucifix Lane, Steelyard, Fire, Lightbox nebo Egg, ale také v německém Tresoru, Magdaleně, španělské Amnesii a na dalších místech po celé Evropě. Jeho produkci najdete na Tanztone, Wasabi Generals, Nightphunk nebo Republic Artists Records, kde vyšel jeho remix tracku Mind Meld 2 od Nikoly Galy.

Třetí, barovou stage, budou mít pod kontrolou djs Vanko a Deff.

Pokud jsi příznivcem housu a techna, nesmíš v sobotu 29. července v Chapeau chybět!

Událost na FB: https://www.facebook.com/events/293701174373777 


Datum: 29. červenec 2017
Vstupné: do 23:00 - 100,- Kč, od 23:00 – 150,- Kč
Klub: Chapeau Rouge, Jakubská 2, Praha 1
Start: 22:00.

INTERPRETI

Nick Elia (uk)

Styly: techno,

Nick vydal na Republic Artists Records třítrackové EP, které bylo hráno a podporováno mnoha umělci zvučných jmen jako Spartaque, Paco Osuna, Dubspeeka, Tiga nebo Hannah Wants. Track Glue byl hrán na BBC Radio 1, Nick se kromě elektroniky také podílel na mnoha projektech akustické a vážné hudby ve studiích v UK a Německu; Schokopro, Naidoo-Herberger, Baltic a M:CON Mannheim. Je lektorem SAE institutu University of Surrey a Keele University. Během setu se nebojí riskovat a improvizovat, takže se máte na co těšit!

www.nickelia.com/

www.facebook.com/nickeliaofficial


www.residentadvisor.net/dj/nickelia

Elektrabel

Styly: electronica

Elektrabel, vlastním jménem Tomáš Hartl, patří ke špičce české elektronické scény. Rodilý Břeclavák diktuje už řadu let tou nejtvrdší, a přesto nejinteligentnější elektronikou, jaká je u nás k poslechu. Do dnešního dne si zahrál takřka v každém klubu a na festivalu v republice, i na pár úctyhodných místech ve světě, jako jsou berlínský Tresor či tokijský Womb. Vůbec poprvé dal o sobě vědět prostřednictvím českého Virtual Labelu, kde vyšla v roce 2001 jeho prvotina Untitled. Dva roky nato se mu podařila na české poměry nevídaná věc. Jeho produkce si všiml sám velký "Wizard", Jeff Mills, který mu posléze na sub-labelu Axis Records 6277 vydal první zahraniční vinyl MISSION 01 - Elektrabel EP. O další dva roky později přišlo na další spolupráci a příští release Crocks, předznamenal příchod LP For Various Reasons, které vyšlo jako MISSION 04 a sklidilo nebývalý úspěch jak u kritiků, tak i laické veřejnosti. Ještě týž rok vydal v pořadí pátou Mission - Trefa, která jen potvrdila jeho silnou pozici na tehdejším techno výslunní. Následovaly Edensonic, Pohjola a Antiritmo, ke kterým později přibyly další menší či větší labely, kde vydává i v současnosti. jeho zvuk se stále vyznačuje údernou rytmikou a hypnotickými syntezátorovými smyčkami, ale v poslední době i hutnými plochami a pomalejšími beaty, kdy tu či onu část produkce hraje dle charakteru dané akce.

zdroj: www.elektrabel.info/index.htm

soundcloud.com/elektrabel

www.facebook.com/pages/elektrabel/247210045337583

DJ Thomas Tesla

Styly: techno/house

Over the last 7 years Republic Artists and Wasabi Generals Records boss Tomasuchy AKA Thomas Tesla has slowly become an important part of London’s respected underground house & techno movement.

As a promoter, humble beginnings running intimate parties at Undersolo, Camden and Fortress Studios, Old Street gave birth to Republic Artists launch at Club Factory and over the past few years Republic Artists has grown into one of the capitals best loved techno events. Hosting parties at some of Londons key 1000 plus capacity venues, bringing some of the best boat parties the city has to offer which continually sell out weeks in advance, and giving a much needed platform for some of the exciting talent and established artists the UK has to offer

As a dj he has graced the turntables of all the major clubs in the capital, including now defunct legendary clubs Turnmills and The Cross, In 2007, he was invited to play in Thailand which included slots at the Full Moon Party, Koh Phangan and Green Mango, Koh Samui. The same year, his first ever appearance in Ibiza with a guest slot at Eden and Cream Amnesia on the terrace resulted in him being invited back each summer, with highlights including opening the main floor at Amnesia for Creams massive closing party and hosting his own events on the Island. Other gigs include trips to Czech Republic, Poland, Spain, Austria and South Africa.

As a producer, two releases under alias Thomas Tesla on Tanztone and Nightphunk recordings reflect his passion for the deeper side of house music while the creation of Wasabi Generals label and events show the need to bring those sounds to the club without distorting the techno ethos of Republic Artists and Tomasuchy.

Tomas continues to run his parties in London and Ibiza. This year focusing mainly on his record labels.

Thomas Tesla Promo Mix May / 2012
http://soundcloud.com/thomastesla/thomas-tesla-promo-mix-05-2012

http://soundcloud.com/thomastesla

http://www.residentadvisor.net/dj/thomastesla

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO