CHAPEAU ROUGE

MENU

Dance Klub 11.7.2011

Soulgasm Light

Datum akce:
11.7.2011

Patro:
Dance Klub

DJs & Bands:
DJ Rockstar (Radio Fajn) (funky)

Legendární party Soulgasm je importována přímo z New Yorku střetávají se zde streetdance tanečníci i běžní návštěvníci klubu. Především však ti, kteří mají rádi dobrou zábavu! Re
Večerem bude provázet DJ Soulgasm aka DJ Rockstar, který to umí rozjet na všech frontách, takže neváhejte a doražte!
Začátek ve 21.30, vstup volný!

www.soulgasm.cz/
www.facebook.com/SoulgasmPrague

INTERPRETI

DJ Rockstar (Radio Fajn)

Styly: funky


DJ Rockstar se věnuje taneční, divadelní a hudební produkci. Vyvinul vlastní autorská extraordinérní hudebně animovaná představení. V posledních letech se objevuje jako performer, moderátor, herec a Dj na akcích a projektech jako např. Český lev 2006, Finále Česko hledá superstar 3, Eurovize, Anděl 2009 a Československo má talent 2010.
Je absolutním vítězem legendární Djské soutěže o nejlepšího krále party Djingu - Party Kingz II. Za své působení si zahrál ve všech přdních pražských i mimopražských klubech a festivalech. Mezi jeho nejvýznamnější akce, na kterých vystupoval patří např. James Brown afterparty show, Gza (Wu - tang clan), Methodman (Wu-tang clan), dáůe nezle opomenoust streetdancové akce a soutěže jako Joy Ride 2008, 2009, Flore Master 2008, Tanečník roku 2008, Battle of the Year a mnoho a mnoho dalších.
Rockstar působil se svým úspěšným pořadem na Rádiu Spin a momentálně ho můžete každý den slyšet na Rádiu Fajn. V roce 2012 rozběhl  projekt Nech To Beat!, kdy se svými hosty oslovoval prostřednictvím hudby v pražských ulicích nejenom mladé lidi a donutil je diskutovat a přemýšlet o negativních jevech společnosti jako např: korupce, drogy, xenofobie, rasizmus, násilí atd.... DJ Rockstar je v současnosti již několikátým rokem tváří oděvní značky Adidas.
Jeho tvář můžete pravidelně vídat na českém MTV, kde je jedním ze dvou hlavních moderátorů společně s Hankou Zajíčkovou. Nenechte si ujít Rockstarovu jedinečnou Djskou show!


www.rockstar.dj/cs/

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO